Siteler Mahallesi'ne köpek oyun parkı

KONYAALTI Belediyesi tarafından Siteler Mahallesi'nde yapılan köpek oyun parkı hizmete açtı

Siteler Mahallesi'ne köpek oyun parkı
Siteler Mahallesi'ne köpek oyun parkı
Bu içerik 478 kez okundu.
Reklam

KONYAALTI Belediyesi tarafından Siteler Mahallesi'nde yapılan köpek oyun parkı hizmete açtı.


Konyaaltı Belediyesi, vatandaşlardan gelen yoğun talepler doğrultusunda, evcil hayvan sahiplerinin, besledikleri hayvanlar ile keyifli vakit geçirebilecekleri, oyun oynayabilecekleri köpek oyun parkının ikincisini hizmete açtı. Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapımı tamamlanan 772 metrekarelik parkta, tahterevalli, lastik atlama, kemik atlama, tünel, slalom çubukları ve kademeli adımlama ve 2 adet köpek yürüyüş rampası bulunuyor.
Oyun elemanları patiler, kemikler ve birbiriyle uyumlu renklerle boyanarak estetik bir görünüm kazandırılan parkın etrafı da panel çitle çevrelendi. Ayrıca köpeklerin genel ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için kum havuzu ve su terminali de parkın içersine yerleştirildi.


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Gürsu Mahallesi'nde geçtiğimiz günlerde köpek oyun parkı projesini hayata geçirdiklerini, bu projenin ikincisini de Siteler Mahallesi'nde hizmete açtıklarını söyledi. Evcil hayvan sahiplerinin besledikleri hayvanları bu park içersine gönül rahatlıyla bıraktıklarını ve onların bu keyifli anlarına ortak olduklarını dile getiren Başkan Böcek, bu oyun parklarının büyük ilgi gördüğünü kaydetti.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler