Mamak'ta pazarlara düzen

MAMAK Belediyesi, pazarlarda uyguladığı düzenlemelerle vatandaşın huzurlu ve güvenli alışveriş yapmasını sağlıyor

Mamak'ta pazarlara düzen
Mamak'ta pazarlara düzen
Bu içerik 294 kez okundu.
Reklam

MAMAK Belediyesi, pazarlarda uyguladığı düzenlemelerle vatandaşın huzurlu ve güvenli alışveriş yapmasını sağlıyor. Vatandaşların alışverişlerini daha huzurlu bir ortamda yapması için çalışan Mamak Belediyesi Zabıta Ekipleri denetimlerine de aralıksız devam ediyor.


66 mahallenin bulunduğu Mamak'ta kurulan her semt pazarında görev alan zabıta ekipleri aktif olarak görev alıyor ve pazarcı esnafının gürültülü bir şekilde çalışmasını önlüyor. Pazarlarda uygulanan standartlarla Mamaklı vatandaşların kaliteli hizmet almasını sağlanıyor. Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül; “Halk pazarlarının daha sistemli bir şekilde işlemesi için çeşitli düzenlemeler yapıyoruz. Yaptığımız düzenlemelerden hem vatandaşlarımız hem de pazarcı esnafımız memnun kalıyor" dedi.


MARKET ARABALARI PAZARDA


Mamak'ta pazar alışverişi yapan vatandaşların işini kolaylaştırmak için isteyen vatandaşlara market arabası veriliyor. Pazar çıkışına yerleştirilen terazilerlerle vatandaşlar isterlerse aldıkları malzemeyi kendisi tartabiliyor. Ayrıca zabıta ekipleri pazarlarda satışa sunulan meyve ve sebzelerin çürük olmamasının yanı sıra fiyat etiketlerinin de kontrolünü yapıyor.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi kafasına sıktı kurtarılamadı
Kendi kafasına sıktı kurtarılamadı
1970 yılında tecavüz etti bugün suçlandı
1970 yılında tecavüz etti bugün suçlandı