Anında Ulaşımın Adresi; Whatsapp İndirin

Anında Ulaşımın Adresi; Whatsapp İndirin

Anında Ulaşımın Adresi; Whatsapp İndirin
Anında Ulaşımın Adresi; Whatsapp İndirin Harun Güçlü
Bu içerik 1340 kez okundu.
Reklam

Gelişen iletişim teknolojisiyle birlikte insanların iletişim amacıyla doğan ihtiyaçları da her geçen gün artan bir ivmeyle devam etmektedir. Her ne kadar telefonlarımız aracılığı ile eskiden beri uzak mesafelerden bile birbirimizle iletişim kuruyor olsak da, bu ihtiyacımız yerini daha anlık ve daha çok içerik paylaşabileceğimiz platformların arayışlarına bırakmıştır. Son derece etkin ve aktif şekilde kullanılan sosyal ağlar sayesinde de, internet erişimini telefonlar üzerinden sağlamak; bizlere telefonlarımızla daha hızlı olarak hem görüntülü, hem sesli, hem de yazılı olarak iletişim kurma ve sosyalleşme imkanı sunmaktadır. Gitgide yoğunlaşan iş yaşamı ve günlük hayatın koşuşturması, sevdiğimiz insanlarla bir araya gelebilme ihtimalimizi düşürmekte, hatta en özel günlerde dahi kimi zaman yanlarında olmamızı engellemektedir. Bu sebeple iletişimin en büyük ihtiyaç olduğunun farkına varan program yazılımcıları, bizlere anında resim, video, sesli mesaj ve yazılı mesaj yapma gibi imkanları sağlayan, tamamen ücretsiz bir program ortaya çıkarmış, hemen ücretsiz whatsapp indirmek için buradanindir.com ‘u tercih edebilirsiniz.

 

TwitterFacebook gibi diğer tüm sosyal ağlar içerisinde en fazla iletişim yolu olarak tercih edilen Whatsapp programı, her nerede olursanız olun, anında kullanabildiğiniz internet sayesinde sevdiklerinize resimler, videolar gönderip almanızı, arama yapmanızı, ses kaydı yapmanızı ve bununla birlikte birbirinden renkli ve eğlenceli çıkartmalar göndererek sohbetlerinizi daha eğlenceli hale getirebilmenizi sağlamaktadır.

 

Sosyal ağlardan farklı olarak direkt mesajlaşma özelliği ile ön plana çıkan Whatsapp programı, paylaşımlarınızın özelliğini ve gizliliğini koruyarak, özel sohbetlerinizi tüm arkadaşlarınızla değil yalnızca istediğiniz kişilere gönderebilecek şekilde tasarlanmıştır. Hangi gsm operatörüne bağlı olduğunuzun önemi olmaksızın, telefon numarası üzerinden aktif hale gelen bu uygulamadaki yazışmalarınız, whatsapp yazılımcıları tarafından güvenli şekilde kayıt altına alınmakta, böylelikle dilediğiniz zamana ait konuşmayı silmiş olsanız dahi geri getirebilmektesiniz. Yazışmaların kayıt altında tutulması kimi zaman bazı kişiler tarafından gizlilik ve özel hayatın ihlali gibi görünse de, aslında yazışmalarınızın kimse tarafından okunmadığına ve asıl depolamanın telefonunuza yapıldığını da bilmek gerek. Telefonun Whatsapp’a ait klasöründeki bir dosyada yedeklenerek beklenen bu yazışmalar, sizin isteğinizle mail adresinize döküm halinde gelmekte, dilediğiniz zamanda tamamen kalıcı olarak silebileceğiniz bir dosya şeklinde saklanmaktadır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler