Yediğinize İçtiğinize dikkat etmelisiniz!

Yediğinize İçtiğinize dikkat etmelisiniz!

Yediğinize İçtiğinize dikkat etmelisiniz!
Yediğinize İçtiğinize dikkat etmelisiniz! Kadir Durukan
Bu içerik 1508 kez okundu.
Reklam

Bölgesel yağlanmaların sebeplerini ve bunlardan kurtulmak için ne gibi olaylar yapmanız gerektiğini öğrenmek ister misiniz? O zaman size yazımızı okumaya davet ediyoruz. Sizlere bu yazımızda göbek bölgeniz oluşan yağlanmaların sebeplerini ve bu yağlardan kurtulmanız için tüketmeniz gereken gıdaları, egzersizleri en açık şekilde anlatmak istiyoruz. Kısa zaman içerisinde sizde diğer insanlar gibi daha güzel gözüken bir vücuda sahip olmak daha önemlisi daha sağlıklı olmak istemez misiniz? Göbek Eritmeiçin yapmanız gereken ilk adım buna inanmak olacaktır. Yazımızın devamını okumaya başlamadan önce emin ve kararlı olmanızı sizden rica ediyoruz. İnancınızın ne kadar yüksek olursa alacağınız verimde bir o kadar yüksek olacaktır.

Yediğinize İçtiğinize dikkat etmelisiniz!

Bu konu gerçekten çok önemli sizlere vereceğimiz püf noktaları boşu boşuna egzersiz yapmaktan kurtulabilirsiniz. Size abur cubur olarak adlandırılan besin değeri olmayan yiyeceklerden uzak durmanızı söylemeyeceğiz. Bunu zaten biliyor ve artık uyguluyor olarak düşünüyoruz. Biz bu yazımızda daha çok yardımcı olacak daha hızlı yağ yaktıracak şeylerden bahsetmek istiyoruz. İlk olarak yaşam kaynağımız olan su ile başlayabiliriz. Eğer kilo vermek istiyorsanız su içmeniz şarttır. Ama daha hızlı yağ yakmak isterseniz. Soğuk su içmenizi öneririz. Soğuksu içtiğinizde vücudunuzun işlem yapması daha zor olacağı için öncelikle bu suyu ısıtması gerekir. Bu nedenle daha fazla yağ yakmaya başlar normal suya oranlar en az üç kat daha fazla yağ yakmanıza sebep olur ayrıca su soğuk tüketildiğinde toklu hissi verdiğinden daha az yemenizi sağlar. Yani soğuk suyun anlatmakla bitmeyecek bir katkısı vardır. Bu şekilde tüketmeniz çok faydalı olacaktır. Göbek Eritme Hareketleriyaparken veya öncesinde bol bol su içmeyi unutmayın!

İçebileceğiniz diğer bir sıvı ise doğal meyvelerin sıkılmış suları yani hazır meyve sularına nazaran daha sağlıklı ve mineralli olanı ayrıca bu şekilde tükettiğinizde içerisine ilave şekerde girmediğinden size bir zararı olmayacaktır. Ama hazır aldığınız meyve sularının içerisinde harici şeker sizin için çok tehlikelidir. Meyvelerin içerisinde bulunan kendi şekerleri vücudunuz için yeterince yeterlidir. Fazlası bölgesel yağlanmalara yeni birimlerin katılmasını sağlar. Bizde bu durum ile savaş içerisinde olduğumuz için artık hazır meyve sularına ve içerisinde sonrada şeker eklenen her şeye karşı durmalıyız. Kendi içerisinde var ise bunun bize bir zararı yok aksine faydası vardır. Gıdaları tüketmeden önce bu hususa dikkat etmeniz Göbek eritme işlemlerinde size daha faydalı olacaktır.

Göbek Nasıl Eritilir Herkesin merak ettiği bu konu aslında çok zor, imkansız değildir. Yapmanız gerekeni bilir ve düzenli uygularsanız üstünüze düşenin yarısını yapmış olursunuz. Diğer yarısı ise yukarıda söylediğimiz gibi inanmak olacaktır. Bu iki şartı yerine getirdiyseniz size verdiğimiz ve vermeye devam edeceğimiz püf noktaları ile kısa zamanda bu problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Yukarıda yiyecek ve içecek kontrolünden bahsettik Göbek eritme hareketleri hakkında konuşmadan önce bu konuda son bir püf noktası daha paylaşmak isterim. Gün içerisinde verdiğiniz siparişi veya hazırladığınız yemeği önce diyet defterinize yazmayı unutmayın. Bu size çok yararlı olacaktır. Hep kalori hesabı yapmanıza hem de yemeden önce eğer yememeniz gereken bir yiyecek ise kendinizi kontrol etmenize yarayacaktır. Küçük bir detay olarak gözükse de birçok insanın bu konuda en büyük yardımcısı olmayı başarmaktadır.

 

Göbek Eritme Hareketleri için sizlere en yaygın olan ve bu konuda insanların beklentilerini en iyi karşılayan Mekik hareketini tavsiye ederiz. Şekil itibari ile yere sırt üstü uzanmanız ve ayaklarınıza uzanır gibi karın kaslarınızı kullanarak belinizi kaldırmanız gerekir. Bu hareketi 10 defa tekrarladıktan sonra 20 saniye dinlenin ve tekrar uygulayın. 1 günde sabah ve akşam için 2 defa yapmanız size faydalı olacaktır.  Göbek eritme hareketleri ve daha fazla besin bilgisi için http://www.bodytr.com/ sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Göbek Nasıl eritilir konusunda sizlere en geniş ve en detaylı bilgileri bu sitemizde sunmaktayız. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500