Sinema Akademi Oyunculuk Diksiyon Spikerlik- Sunuculuk Kursu

Sinema Akademi Türkiye’nin en çok tercih edilen oyunculuk, diksiyon, spikerlik-sunuculuk, seslendirme, kısa film kursu,alanında uzman eğitmenler, uluslararası eğitim standardı,öğrenme garantisi.

Sinema Akademi Oyunculuk Diksiyon Spikerlik- Sunuculuk Kursu
Sinema Akademi Oyunculuk Diksiyon Spikerlik- Sunuculuk Kursu Harun Güçlü
Bu içerik 1112 kez okundu.
Reklam

Sinema Akademi Yeni Dönem Eğitimleri Başlıyor!

Sinema Akademi fotoğraf sanatçısı ve eğitmen Orhan Gürbüz tarafından alanında uzman sinema eğitmenleri, akademisyenler, oyuncular, spikerler, konservatuar eğitmenleri, sanat yönetmenleri ve danışmanlar ile birlikte başarılı oyuncular yetiştirmek ve kariyer eğitimleri vermek için kurulmuş Türkiye’nin en iyi oyunculuk eğitimi merkezidir. Uluslararası eğitim standartlarında ders telafi imkanları, katılım sertifikası ve özel ders programları ile Türkiye’deki en iyi kurslardan biridir. Eğitmen kadrosunda oyuncu Damla Bayciğit, Nilay Toprak, Tevfik Yapıcı, Ortans Kıvanç, Ferdi Atuner, Ali Yaylı; spiker-sunucu Ece Pirim; model –oyuncu Ayça kuru gibi profesyonel isimleri barındıran Sinema Akademi İstanbul’da Bakırköy, Taksim ve Kadıköy şubelerinde eğitim verirken yakında Ankara, İzmir ve Bursa şubeleriyle de oyunculuk kursu eğitimlerini vermeyi planlamaktadır.

Sinema Akademi’nin yeni eğitim dönemine özel kampanyalarını kaçırmayın!

Türkiye’nin en iyi oyunculuk kursu merkezi Sinema Akademi’nin yeni sezonda kampanyalı kayıtları başladı! Erken kayıtta %50 indirimle Oyunculuk Kursu fiyatları 1700 TL yerine 850 TL! Diksiyon Kursu fiyatları ise %50 indirimle 1300 TL yerine 650 TL’den başlıyor. Öğrencilerine uluslararası standartlarda ve sertifikalı eğitim veren Sinema Akademi Spikerlik Sunuculuk Kursu fiyatları da %50 indirimle 1500 TL yerine 750 TL’den başlıyor. Diğer eğitimlerin fiyatları ve ders programları için Sinema Akademi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Alanında uzman ve ünlü oyuncular, spikerler ve sunucular, yönetmenler ve yapımcılar ile sinema sanatlarına merak salanlara kariyerlerini şekillendirecek ve mesleki yeterlilik kazandıracak eğitimleri ile Türkiye’nin en iyi eğitim markalarından biri olan Sinema Akademi’yi siz de keşfedin, eğitimlerini ve eğitmenlerini inceleyin, sınıflarını ve merkezlerini görün.

Sahne Sanatlarının En İyileri Sinema Akademi’de!

Türkiye’nin en iyi oyunculuk eğitimi merkezi Sinema Akademi, %100 öğrenme garantisiyle Seslendirme – Dublaj, Oyunculuk Akademisi, Beden Dili, Konservatuara Hazırlık, Senaryo Yazarlığı, Yönetmenlik, Görüntü Yönetmenliği, Yapımcılık, Kısa Film, Belgesel Film, TV Programcılığı, Fotoğrafçılık, Ses Tasarım ve Film Müziği, Kurgu Teknikleri, Görsel Efekt ve Compositing, Etkili Konuşma ve İmaj, Yaratıcı Drama, Şan ve Ritim, Ses ve Nefes, Sahne Sanatları ve Dans Kursu ile 24 dalda eğitim verirken Özel Ders ve Oyuncu Koçluğu ile ayrıcalıklı eğitim ve danışmanlık imkânları da sunmaktadır. Her biri yıllardır sahnede, kamera önünde ve arkasında olan ünlü isimlerle geleceğin oyuncularını ve sanatçılarını yetiştirmektedir. Daha fazla bilgi almak için, http://www.sinemaakademi.com.tr/ adresinden sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

oyunculuk kursu diksiyon kursu spikerlik sunuculuk kursu
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
Diyabetik ayak: ağrı hissi kaybı ağırlaştırmanın başlangıcıdır
Diyabetik ayak: ağrı hissi kaybı ağırlaştırmanın başlangıcıdır