KOMİLİ ZEYTİNYAĞLI BEBEK BEZİNİN AVANTAJLARI

KOMİLİ ZEYTİNYAĞLI BEBEK BEZİNİN AVANTAJLARI

KOMİLİ ZEYTİNYAĞLI BEBEK BEZİNİN AVANTAJLARI
KOMİLİ ZEYTİNYAĞLI BEBEK BEZİNİN AVANTAJLARI Harun Güçlü
Bu içerik 3363 kez okundu.
Reklam

Komili bebek bezi, Türkiye’de ilk defa olan zeytinyağlı krem içeren bebek bezi üretimine başladı. Komili Türkiye’de bir ilke imza atarak %100 doğal zeytinyağlı krem içeren bebek bezi çıkarttı; ve daha şimdiden raflarda ilk sıralarda yerini almaya başladı.

Peki Ebeveynler Neden Komili Bebek Bezini Tercih Etmelidir ?

Bebeklerde pişik hemen hemen her ebeveynin yaşamış olduğu bir durumdur. Çoğu kez doğal zeytinyağı ile çoğu kez de krem vb bebek ürünleri kullanarak bu duruma engel olmaya çalışırız. Tabii bu durum oluşmadan engel olmak çok daha iyi olacaktır.

Komili bebek bezinin bebeğinizin cildi ile temas eden kısmı zeytinyağlı krem içermektedir. Bu özelliği de bebeğinizin hassas cildinin tahriş olmasını veya kızarmasını önler. Tabii bazen bebek beziniz ne kadar iyi olursa olsun bebeğinizin tahriş olmasını engelleyemezsiniz. Bebeğinizin tahriş olmuş ise Komili bebe pişik kremi kullanabilirsiniz. Veya uzun yıllardır süre gelen saf ve doğal zeytinyağı kullanabilirsiniz. Zeytinyağı bebeklerinizin hassas cildini korur ve tahrişe karşı önler. Doğal zeytinyağının cildi güzelleştirdiği yıllardır bilinen ve kabul gören bir geçektir.

Komili markası da yıllardır gelen zeytinyağı üretimindeki tecrübesini bebek bezine entegre ederek Komili bebek bezini üretmiş.

Komili Bebek Bezinin Özellikleri

Bebeğinizin anatomik yapısına da tam uyum göstermektedir. Sızdırmayı engellemek için her boya özel emici bölge tasarlanmıştır. Bebeğinizin hareket kabiliyetine göre emici bölge yerleştirilmiştir. Örneğin Komili 2 Numara Bebek Bezi kullanan bir bebek henüz hareketleri kısıtlı olduğundan dolayı bebek yatar durumdadır. Yatar durumda olduğu için ön ve arka kısımda eşit derece de emici bölgeye ihtiyaç duyulacaktır. Bundan dolayı da Komili mini bebek bezi için dikdörtgen şeklinde emici bölge tasarlanmıştır. Böylece bebeğinizin yatar durumda iken de bebek bezi sızdırma yapmayacaktır.

Sızdırmayı önleyen tek şey emici bölgeler değil. Emici bölgenin yanı sıra komili bebek bezinin bariyerleri de oldukça yüksek. Bunların yanı sıra yan bantları oldukça esnek, böylece bebeğinizin bezlemek daha pratik ve kolay oluyor.

Komili Bebek bezi bebeğinizin cilt sağlığı için de oldukça uygun. Bebek bezinin dış yüzeyi nefes alabilen tekstil ürünlerinden üretilmiştir.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım