Monte Grup ile Özel Üretim Konteyner ve Prefabrik

Monte Grup ile Özel Üretim Konteyner ve Prefabrik
Monte Grup ile Özel Üretim Konteyner ve Prefabrik Harun Güçlü
Bu içerik 2236 kez okundu.
Reklam

Konteyner ve Prefabrik kullanımı çok eski yıllara dayanmaktadır. Bu ürünlerin ilk kullanılmaya başlandığı dönemde sadece nakliye amacıyla kullanıldığını biliyoruz. Günümüzde hala nakliye için kullanılıyor olsa da artık birçok farklı alanda kullanımı tercihe edilmektedir. Çok fazla kullanım alanının bulunmasının en büyük sebeplerinden birisi çok uygun fiyatlı olmalarıdır. Bu ürünlerin fiyatları kadar kullanım kolaylığı sağlamasından dolayıda sık sık tercih edildiği bilinmektedir. Özellikle taşınabilir olması ve nakliyesinin pratik olmasından dolayı hemen hemen tüm alanlar için kullanılabilir bir ürün olma özelliği sağlamaktadır.

Günümüzde standart konteyner kullanımının yanı sıra özel üretim konteynerler daha fazla rağbet görmektedir. Konteyner ve Prefabrik yapı kullanımları genellikle taşımacılık, konser alanları, şantiyeler, parklar, bahçeler ve festivallerde kullanılmakla birlikte kişisel istekler doğrultusunda birçok alanda da kullanılabilir. Özel üretim konteyner seçenekleri içerisinde karar verirken hangi alanda ve hangi şartlar altında kullanılacağına çok dikkat edilmeli ve bu şartlar doğrultusunda karar verilmelidir.

Monte Grup Konteyner & Prefabrik olarak tüm konteyner ve prefabrik ihtiyaçlarınızı temin ettiğimiz gibi özel üretim konteyner ihtiyaçlarınızı da titizlikle yerine getiriyoruz. Bu şekilde sipariş oluştururken çok iyi bir şekilde inceleyerek karar vermeli ve isteğinize en uygun olan konteyner çeşidine karar vermelisiniz. Kurşun geçirmez güvenlik konteynerlerinden sıvı ya da gaz taşımacılığında kullanılabilecek olan konteynerlere kadar tüm konteyner çeşitlerinde sizlere hizmet veren firmamız, kişisel zevkleriniz için kullanabileceğiniz alanların oluşmasında da yardımcı olmaktadır. Belirli bir arsa üzerinde kendinize ait bir eve sahip olmak istiyorsanız kaba taslak bir yapı yerine tüm detaylarını sizin belirlemiş olduğunuz bir yapı oluşturabilirsiniz. Bunun için ilk olarak nasıl bir yapıda yaşamak istediğinize karar vermeli ve bu yapı içerisinde görmek istediğiniz alanları belirlemelisiniz. Bunun sonrasında firmamıza ulaşarak bu konuda detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Özel üretim konteynerlerde en önemli özelliklerden birisi de istediğiniz gibi tasarlanıyor olabilmesinin yanı sıra konteynerin kullanım alanına göre uygun bir şekilde hazırlanıyor olabilmesidir. Mesela nakliyede kullanılacak olan bir ürün ile ev olarak kullanılacak bir ürünün gerek iç yapısı gerekse dış yapısı bir birinden farklı olarak hazırlanmaktadır. Ayrıca kullanım alanları ve bölümleri de yine istediğiniz doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Monte Grup Konteyner & Prefabrik olarak hazırlamış olduğumuz özel üretim konteynerlerde ısı ve ses yalıtımı konusunda en ince ayrıntılarına kadar araştırma yaparak karar veriyor ve en iyi hizmeti alabileceğiniz şekilde tasarımı oluşturuyoruz. Bu ürünler genellikle özel kullanım alanlarında tercih edildiği gibi farklı amaçlar içinde özel üretim konteynerler için talep oluşturabilirsiniz.

Konteyner ve Prefabrik alanlarının günümüzde çok geniş bir yelpazeye sahip olmasından dolayı konserler, festivaller, sirkler, şantiyeler gibi alanlarda kullanımı sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle film setlerinde de kullanımı oldukça yaygındır. Hem set ekipmanlarının korunması hemde set ekibinin konaklaması için kullanılan konteynerlerin yanı sıra mobil tuvalet, mobil mutfak ve mobil banyo gibi alanlarda kullanımı da tercih edilmektedir. Bu ürünlerin seçilmesinin en büyük nedenlerinden biriside kullanım alanının geniş olmasıdır. Ayrıca pratik olması, inşasının uzun sürmemesi ve uygun fiyatlı olması gibi nedenlerden dolayı sık sık tercih edilmektedir.

Monte Grup Konteyner & Prefabrik olarak sizlere bu alanda en kaliteli ürünler ve en uygun fiyat politikasını uygulayarak hizmet veriyor ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Bizim için sizlerin memnun olması ve istediğiniz bir ürüne sahip olmanız ilk planda yer almaktadır. Firma olarak ülkemizde vermiş olduğumuz hizmetin yanı sıra 20'den fazla ülkede çok önemli alanlarda çeşitli hizmetler sağladık. Bununla birlikte çok sayıda ülkede de çözüm ortaklıkları oluşturarak uluslararası projeler yürütmeye halen devam etmekteyiz. Sizler için ürün imal ederken TSE ve CE belgeli sektörün lider markalarını kullanmaktayız ve üretim ilkemiz A kalite ürün üretimi ve üretim hatalarına karşı 2 yıl garantidir.

Tercih ettiğiniz ürünün imal edilmesinin sonrasında nakliyesi de tamamen Monte Grup Konteyner & Prefabrik tarafından karşılanmakta ve istediğiniz yere kadar ücretsiz bir şekilde getiriyoruz. Firma olarak sizlerin hayallerini dokuma adına tüm imkanlarımızı seferber ederken en teknolojik cihazları ve en kaliteli ürünlerin kullanımını tercih ediyoruz.

Detaylı bilgi için: http://www.onurkonteyner.com

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım