Gergi tavan - germe tavan - barisol tavan teknolojileri

Gergi tavan - germe tavan - barisol tavan teknolojileri

Gergi tavan - germe tavan - barisol tavan teknolojileri
Gergi tavan - germe tavan - barisol tavan teknolojileri Harun Güçlü
Bu içerik 1867 kez okundu.
Reklam

Gergi tavan uygulamaları konusunda arayış içerisinde iseniz, doğru yere hoşgeldiniz. Germe tavan, gergi tavan, barisol tavan teknolojisini mekanlarınıza uygulayabilecek potansiyele sahip firmalardan bir tanesi de gergitavan.net 'dir. Barrisol ısıtılarak gergi yapılan özel bir sistemdir. Barisol tavan sistemi alev almaz. Bu sistem ile yapılan modelist tavanlara gergi tavan adı verilmektedir. Gergi tavan Dünya'nın ilk tavana özel uygulanmış dekorasyon sistemi olarak bilinmektedir. Gergi tavan yapısal olarak tarihte ilk kez Romalılar, Yunanlılar ve Mısırlılar tarafından kullanılmıştır. O dönem gergi tavan zengin kişiler tarafından ipek kumaşlardan yapılırdı. Fakat uygulanma aşaması ve dayanıklılığı günümüzdeki kadar profesyonel değildi. Gergi tavan teknolojisi günümüzde özel pvc sistemleri ile profesyonel olarak kullanılmaktadır. 

Resim

Gergi tavanların bazı önemli avantajları şu şekilde sıralanabilir;
 

  • Gergi tavanlar alev almaz sertifikasına sahiptir.
  • Gergi tavanlar hijyeniktir.
  • Gergi tavanlar şık ve estetik bir yapıya sahiptir.
  • Gergi tavanlar uygun fiyatlıdır.
  • Gergi tavanlar rahat temizlenebilir.


Tavanınızın şekli nasıl olursa olsun gergitavan.net aracılığıyla germe tavan uygulanabilmektedir. Toz tutmaması ve nemden sudan etkilenmemesi kullanıcıları için büyük bir avantajdır. Hafif olması ile birlikte kolay kurulum sağlanır, sarsıntılardan etkilenmez. Elektronik veya manuel olarak gergi tavanlara birçok aksesuar etkilenebilir bu sayede tavanınızın güzel gözükmesi sağlanır

Avrupa standartlarına uygun üretilen, gergitavan.net 'da yer alan gergi tavan kumaşları %100 Alman malı güvencesiyle kullanıcılarının huzurundadır. Iso 9001 belgesine sahip gergi tavan kumaşları toz tutmaz, alex almaz, sarsıntılardan, sudan, nemden etkilenmez. Gergi tavan, germe tavan kumaşlarının kalitesini gergi tavan kumaşlarına verilen 15 yıllık garanti ile de anlayabilirsiniz. Bu kumaşlar uzun yıllar dayanıklıdır ve bakım gerektirmeyecek cinstendir.

Bamax germe tavan teknolojisi tüm alanlarda mükemel görüntüler elde edilmesine olanak sağlamaktadır. Kurumsal ya da bireysel amaçlı Dünya üzerinde olduğu gibi ülkemizde de tercih edilen barisol tavan teknolojisi gergitavan.net yetkilileri tarafından uygulanmaktadır. Dekoratif ve aydınlatma amacıyla kullanılan germe tavanlar CE belgeli ve b1 yanmazlık sertifikasına sahiptir. Güzellik salonlarında, yüzme havuzlarında, işletmelerde, evlerde tavan şekli her ne olursa olsun uygulanabilen bu teknolojiye sizler de sahip olmak isterseniz barisol tavan uygulamaları konusunda uzman olan gergitavan.net 'i tercih edebilirsiniz. Dijital baskı gergi tavan uygulmaları, hd baskı gergi tavan uygulamaları, lake doku gergi tavan uygulamaları, ışıklı gergi tavan uygulamaları, akustik doku gergi tavan uygulamalarında bu siteyi tercih etmeniz sizleri memnun edecektir. Türkiye'nin en iyi barisol gergi tavan uygulamaları yapan firmaları arasında yer alan bamax gergi tavan, bugüne kadar memnun ettiği müşterileri gibi, sizleri de memnun edecek ve mükemmel çözümler üretecektir. Evinizde ya da iş yerinizde germe tavan sahibi olmak isterseniz güvenilir bu firmayı tercih edebilirsiniz.

Kaynak: http://www.gergitavan.net/

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım