Oflu Hocanın Şifresi 2 izle - Hdfilmkablosu.com

Oflu Hocanın Şifresi 2 izle - Hdfilmkablosu.com

Oflu Hocanın Şifresi 2 izle - Hdfilmkablosu.com
Oflu Hocanın Şifresi 2 izle - Hdfilmkablosu.com Harun Güçlü
Bu içerik 4305 kez okundu.
Reklam

2014 Yılında Oflu Hocanın Şifresi filmi oldukça ses getirmişti. O filmde bir cami hocası var idi. Yalnız bu cami hocası diğer hocalardan çok ama çok farklı bir kişiliğe sahipti. Hani derler ya her sakallıya inanmayın ha işte o tabire uyan bir karakteri canlandırıyordu bu hoca filmde. Tabi gerçek hayatta çok sevilen filmde ayrı bir dünyada sevilen Oflu Hocanın Şifresi 2 izle filmini sizler ile buluşturuyoruz. Filmde bu hoca mahallede bir adam ile başkanlık müsabakasına girmiştir. İkisi de çok farklı iddalar da bulunmuşlardı. İşte ben başkan olurum sen olamazsın ben olursam şunları yaparım asıl ben olur isem şunları yaparım gibi bir sürü idda da bulunmuşlardı. Tabi hal böyle olunca haliyle iş ciddiye bindi.

hd film izle

Bu iki azılı rakip birbirlerine adeta düşman kesilirler ve ikisi de başkanlığa adaylarını koyarlar. Onlardan başkası kimse adaylığını masaya koyamaz. Tabi bu korkudan olan bir şey değil yapacaklarına kimse yetişemeyeceği için ikisinden birisi mutlaka başkan olacaktır. O başka kim olacak orasını bilemeyiz. Onu filmi izlerken göreceksiniz. Tamam iyi güzel başkan seçildi. Bu film böylelikle son bulur iken Oflu Hocanın Şifresi 2 full izle filminde aynı olaylar tekrar yaşanacaktır. Bu sefer farklı bir şekilde olacaktır yani. Başkanlık süresi dolmuştur ve tekrardan yapılacak olan müsabakalar başlamıştır. Bu dakikalarda gülerken kendiniz den geçeceksiniz selpak falan bulundurun yanınızda göz yaşlarınızı siler iken lazım olur.

Ve artık filmin ikincisi başlamıştır. Biz filmi anlatmayalım sizleri film ile baş başa bırakalım bence. Oflu hoca 2 izle filminin detaylarına girecek olur isek oyuncuları yönetmeni gibi kavramları sizlere söyleyelim. Filmde Adem Kılıç filmin yönetmenliğini elinde tutar iken diğer yandan filme eşlik eden diğer oyuncularımız ise Köksal Engür , Mehtap Bayri , Buket Dereoğlu , Çetin Altay ve Başak Daşman gibi oyunculardan oluşuyor. Bu oyuncuların isimleri değil de fotoğraflarını kime gösterirseniz gösterin bilirler. Filmin senaryosunu üstlenen ise Zeynep Kaya'dır. Bu filmin full hd bir şekilde hdfilmkablosu.com'da bulabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Oflu Hocanın Şifresi 2 izle, Oflu Hocanın Şifresi 2 hd izle, Oflu Hocanın Şifresi 2 filmi izle, Oflu Hocanın Şifresi 2 full izle ve birçok detay sitemizdedir.

Oflu Hocanın Şifresi 2 izle Oflu Hocanın Şifresi 2 full izle Oflu Hocanın Şifresi 2 hd izle
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
Diyabetik ayak: ağrı hissi kaybı ağırlaştırmanın başlangıcıdır
Diyabetik ayak: ağrı hissi kaybı ağırlaştırmanın başlangıcıdır