Yalıda şoke eden cinayet! Şoförü öldürdüler

Beykoz'da bir yalıda 20 yıldır işadamı S.Y'nin aile şoförü olarak çalışan Nihat Bulca (50) iddialara göre, işadamı S.Y'nin oğlu T.Y tarafından aralarında geçen bir tartışma nedeniyle 3 bıçak darbesiyle öldürüldü. Burhanettin Tarkan Y. gözaltına alındı.

Yalıda şoke eden cinayet! Şoförü öldürdüler
Yalıda şoke eden cinayet! Şoförü öldürdüler Harun Güçlü
Bu içerik 892 kez okundu.
Reklam

Beykoz’da bulunan bir yalı da 20 yıldır işadamı S.Y aile şoförü olan çalışanı Nihat Bulca (50) iddialara göre, işadamı S.Y oğlu olan T.Y tarafın dan aralarında geçmiş bir tartışmalara göre 3 bıçak darbesi ile öldürüldüğü belli oldu.

 

İşadamı S.Y oğlunun T.Y söylentilere göre dün sabah saatlerinde 20 yıl boyunca aile şoförleri olarak çalışan evli ve bir çocukları olduğunun Nihat Bulca içlerinde geçen tartışmalara göre 3 bıçak darbesiyle hastaneye götürülen Nihat Bulca tedavi gördüğü hastanede sabah hayata veda ettiği söylendi.

 

Tartışmaların büyümesiyle bunların meydana geldiği söylenmiştir. Nihat Bulca cenazesinin Adli tıp Kurumundan almaya gelmiş olan Kayınçosu Mehmet Arı, işadamının S.Y oğlu olan T.Y ile şoför Nihat Bulca araları güncel siyasi ve Suriye’deki gündemin tartıştıkları meydana çıktı.

cinayet yalı şoför
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım