Miss Eurasia'da Rus temsilci olmayacak

ANTALYA'da 5 yıl üst üste düzenlenen Miss Euarisa Güzellik Yarışması'nda bu yıl Rusya ve Rusya'ya bağlı federal bölgelerden yarışmacı katılmayacak

Miss Eurasia'da Rus temsilci olmayacak
Miss Eurasia'da Rus temsilci olmayacak
Bu içerik 685 kez okundu.
Reklam

ANTALYA'da 5 yıl üst üste düzenlenen Miss Euarisa Güzellik Yarışması'nda bu yıl Rusya ve Rusya'ya bağlı federal bölgelerden yarışmacı katılmayacak.
Merkezi Antalya'da bulunan F Ajans sahibi Fevziye Çalışkan tarafından düzenlenen, 35 ülkeden 35 finalistin jüri karşısına çıktığı yarışma organizasyonuna davet edilecek ülkelerin kraliçe adayları için davetiyeler hazırlanmaya başlandı. Yaz sezonunda yapılması planlanan yarışma için 35 ülkeye davetiye gönderilecek.


Miss Eurasia Güzellik Yarışması'na her yıl Rusya Federasyonu'na bağlı federal bölgelerden yarışmacı davet ettiklerini belirten Fevziye Çalışkan, kriz nedeniyle bu yıl davetiye göndermeyeceklerini açıkladı. Moskova başta olmak üzere, Novosibirsk, Yekaterinburg, Pyatigorsk ile Simferopol'dan yarışmacı kabul ettiklerini vurgulayan Çalışkan, “Davetiyeleri göndersek bile gelip gelmeyecekleri konusunda emin olamayacağız. Organizasyonun sürekliliğini tehlikeye düşürmek istemediğimiz için bu yıl Rusya ve federal bölgelerine ayırdığımız kontenjanı başka ülkelere kaydırma kararı aldık. Yine organizasyonda 35 ülkenin finalisti yarışacak" diye konuştu.

 

  

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım