Bilgisayarı olmayan muhtar kalmayacak

ADANA'nın merkez Sarıçam İlçe Belediye Başkanı Bilal Uludağ, 67 mahallenin muhtarı ile bir araya gelerek belediye çalışmalarını anlattı, yaşanan sorunları dinledi

Bilgisayarı olmayan muhtar kalmayacak
Bilgisayarı olmayan muhtar kalmayacak
Bu içerik 456 kez okundu.
Reklam

ADANA'nın merkez Sarıçam İlçe Belediye Başkanı Bilal Uludağ, 67 mahallenin muhtarı ile bir araya gelerek belediye çalışmalarını anlattı, yaşanan sorunları dinledi. Başkan Bilal Uludağ, bundan sonra her ay düzenli olarak toplanacaklarını, Sarıçam'ın sorunlarıyla ilgili değerlendirmeler yapacaklarını belirterek "Muhtarlarımızın donamım olarak tüm eksikliklerini gidereceğiz. Bilgisayar, yazıcı ve interneti olmayan muhtarlık kalmayacak" dedi.

Sarıçam Belediyesi Meclis Salonu'ndaki toplantıda konuşan Uludağ "Sizlerden gelecek talepleri her zaman çözmek için çalışıyoruz. Bizler sizlerle beraber Sarıçam’a hizmet ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. Sizler başarılı olursanız, biz de başarılı olacağız. Siz muhtarlar demokrasinin temel taşlarısınız. Sorunları için her zaman çözüm üretmeye hazırız" dedi. Muhtarlara yardımcı olabilmek için Belediye bünyesinde Muhtarlıklar Müdürlüğü kurduklarını anlatan Bilal Uludağ, şöyle devam etti: 

"Müdürlüğümüz hizmet noktasında takıldığınız konularda sizlere yardımcı olacak. Sıkıntılarınızı biliyoruz ve çözümü için ekiplerimizle var gücümüzle çalışıyoruz. Yol yapımı konusunda ise planlanan şekilde hareket ediyoruz. Bir yandan yeni yollar yaparken, diğer yandan da yenileme çalışmalarımız oluyor. Bu yılsonuna kadar büyük bir kısmı bitirilmiş olacak."

Toplantıya katılan muhtarlar da taleplerini dile getirdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler