Kıpır kıpır müzikler her an seninle!

Sevgilinden ayrıldın ve şimdi arabeskin dibine vurma zamanı geldi! Ya da yaz geliyor koca kış sıkıcı dersler ve kopya çekerken seni yakalayan hocana uzunca bir süre yüzüne boyunca bakmayacaksın.

Kıpır kıpır müzikler her an seninle!
Kıpır kıpır müzikler her an seninle! tanitim tanitim
Bu içerik 314 kez okundu.
Reklam

Sevgilinden ayrıldın ve şimdi arabeskin dibine vurma zamanı geldi! Ya da yaz geliyor koca kış sıkıcı dersler ve kopya çekerken seni yakalayan hocana uzunca bir süre yüzüne boyunca bakmayacaksın. Bir süre boyunca zaman bu gibi sıkıcı aktivitelere zaman ayırmayacaksın. Hem zaten bu sürede de o tatsız olay da unutulmuş olur. Bunu Rihanna’nın en son şarkısı ile kutlayacaksın! Sen en iyisi içinde bulunduğun hal neyi gerektiriyorsa o türde aç bir şarkı ne durumda olursan ol istediğin müziği dinle. Hem de yeni çıkan ve ender bulunan şarkılarda daha dinlemeden bile ücret ödemek zorunda kalmadan, mobilde müzik dinlerden birkaç saniyede bir kayıt koşulu aranmadan. Özellikle Dünya internet kullanıcıları mobile taşınırken sen hala içinde bulunduğun kederi ya da neşeyi şarkılar ile perçinleyemiyorsun bu durumda henüz sound4life ile tanışmamışın demektir!

mp3 indir

Rapten arabeske tüm Türkçe müzik arşivinde olduğu gibi yabancı müziği sadece bir dal olarak görmeyip stil, sanatçı ve tarzlarına göre kategorilere ayırıp size istediğiniz yerden online müzik dinlemeyi özgür hissedeceğiniz bir şekilde sunan biz aynı zamanda da dinlediğiniz müziğin tadına çevrim dışı iken de varın diye mp3 indirme ya da dilediğiniz birçok formatta aynen online dinlerken olduğu gibi ücretsiz indirme seçeneği de sunuyoruz! Siz bizi tercih ettiğiniz için özgür kullanıcılarımız arasında yerinizi ayırttınız zaten biz de size hak ettiğiniz kalitede müzik dinleme ve indirme seçeneğini sunduğumuz için sektördeki benzer firmalar arasında liderlik koltuğundayız.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler