Chandler ve Fernor Ceviz Fidanı Fiyatları

Chandler ve Fernor Ceviz Fidanı Fiyatları

Chandler ve Fernor Ceviz Fidanı Fiyatları
Chandler ve Fernor Ceviz Fidanı Fiyatları Harun Güçlü
Bu içerik 2242 kez okundu.
Reklam

Cevizin faydaları saymakla bitmez. En doğal antioksidanlardan olan cevizleri, evinizin bahçesinde siz de yetiştirebilirsiniz. Bunun için iyi kalitede ceviz fidanları alarak kendi cevizinizi kendiniz üretebilirsiniz.

Bir çok kişi devlet teşvikleri sayesinde yeni bir iş alanı olarak ceviz yetiştiriciliğine girmiştir ve bu sayede geçimlerini sağlamaktadır. Ülkemizin hemen hemen her yerinde yetişebilen cevizi yetiştirmek için bir çok farklı türü olan cevizler arasından seçim yapmanız gerekir. Yerli ve yabancı çeşitleri olan cevizler, 1 ve 5 yıl arasında ilk meyvelerini vermeye başlar. ceviz fidanı fiyatları  10 TL gibi uygun fiyatlara satılmaktadır.

Ceviz için gerekli olan ilaçlamaları ve bakımı yaptığınızda ağaç başına ortalama 20 kiloluk bir verim alırsınız.

Ceviz Fidanlarının Kalitesi

Ceviz fidanları yerli ve yabancı ceviz çeşitleri olarak ikiye ayrılır. ceviz fidanı fiyatları 10 liraya da bulabilirsiniz 20 liraya da. Bu farkın sebebi, aldığınız ceviz fidanının yetiştiği zamanki verimliliği ile alakalıdır.  Yani ceviz fidanı fiyatları açık köklü ve tüplü olarak farklılık gösterir.

Üretilen ürünlerin en yüksek kalitede olmasını istiyorsanız, kaliteli fidanlar almalısınız. Kişisel kullanım için ceviz fidanı çeşitleri arasından chandler ceviz fidanı yada fernor ceviz fidanı çeşitlerinden satın alabilirsiniz. Bir çok üretici ithal ürünleri tercih etse de, yerli ürünler arasında da oldukça kaliteli olanlar vardır. Yerli cinsler 10 tl yabancı cinsler yani fernor ve chandler ceviz fidanları fiyatları 15-20 TL arası değişmektedir.

Ceviz bahçesi kurmak isteyenler ise, daha fazla ürün satın alacaklarından dolayı fiyat biraz düşecektir. Ama önemli olan ürünün kalitesi olduğundan masraftan kaçınılmaması gerekir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım