Buzda yeşeren hayatlar

GENÇLİK ve Spor Bakanlığı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yapılan protokol kapsamında yürütülen Sevgi Evlerindeki çocuklara yönelik 'Buzda Yeşeren Hayatlar' projesinde yeni dönem başladı

Buzda yeşeren hayatlar
Buzda yeşeren hayatlar
Bu içerik 485 kez okundu.
Reklam

GENÇLİK ve Spor Bakanlığı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yapılan protokol kapsamında yürütülen Sevgi Evlerindeki çocuklara yönelik 'Buzda Yeşeren Hayatlar' projesinde yeni dönem başladı. Yedi ilden katılan öğrenciler, hafta sonları Erzurum'a gelerek hem şehri tanıyacak hem de buz sporlarında eğitim alacaklar.Buzda Yeşeren Hayatlar projesinin ilk haftasında Erzurum, Muş, Ağrı ve Karslı öğrenciler, buz pateni öğrendiler. Önümüzdeki haftada Bingöl, Erzincan ve Artvin'den projeye dahil olacak çocuklar buz pateni kursu alacak. Yedi ayrı kentteki sevgi evlerinde barınan öğrencilere yönelik yapılan proje okulların yaz tatiline gireceği son haftaya kadar devam edecek. 'Buzda Yeşeren Hayatlar' Projesine katılan 200 öğrenci sadece buz pateni değil, short track ve buz hokeyi de öğrenecek. Öğrencilere, Erzurum GHSİM'nin tecrübeli antrenörleri buz sporlarında eğitim verecek.

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Erzurum'daki olanaklardan 'Buzda Yeşeren Hayatlar' projesi kapsamında, 7 ildeki sevgi evlerinde kalan 200 çocuğun yararlanacağını bildirdi.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım