İsrail Vize İşlemleri İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

İsrail vizesi için başvuruda bulunacak olan kişiler bu işlemler için şahsen başvuruda bulunmak zorunda değillerdir.

İsrail Vize İşlemleri İçin Başvuru Nasıl Yapılır?
İsrail Vize İşlemleri İçin Başvuru Nasıl Yapılır? seobaz
Bu içerik 240 kez okundu.
Reklam

            İsrail vizesi için başvuruda bulunacak olan kişiler bu işlemler için şahsen başvuruda bulunmak zorunda değillerdir. İşlemlerinizin hızlı yürümesini istiyor fakat bunun için vaktiniz yok ise bu işi sisler için yapan firmamız hakkında http://www.israilvizesi.net/ bağlantıyı tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

            İsrail vizesi için başvuru yapacak olanların ziyaret sonrasında da pasaportlarının 90 günlük geçerlik süresi olması gerekir. Bu şartı sağlayanların İsrail vizesi için gerekli evraklar listesinde ise şunlar bulunur; Vize başvuru formu, 2 tane fotoğraf, Son 3 aylık kaşeli maaş bordrosu, Nüfus cüzdanı örneği ve nüfus örneğinin yanı sıra son 3 aylık banka hesap özeti de istenmektedir.

 

            İsrail tarafından istenen banka hesap bilgilerinde kişinin hesabında 4 bin TL olduğu kanıtlanmalıdır. İsrail vizesi pek çok farklı şekilde kategorize edilmiştir. Bunlar Ticari vize aile ziyareti vizesi, turist vizesi gibi çeşitlendirilmiş iken her vize başvurusu için de evrak listesinde değişiklikler yaşanmaktadır. İsrail vize ücreti ise kişinin kalacağı gün süresine göre değişim gösterebilir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım