Bayanlar İçin En Doğru Tercih ''bayramoğlu Kadınlar Plajı''

İstanbul'da bulunan ve sadece bayanların yararlanabildiği harika bir plaj sayesinde serinleme şansını elde edebilirsiniz.

Bayanlar İçin En Doğru Tercih ''bayramoğlu Kadınlar Plajı''
Bayanlar İçin En Doğru Tercih ''bayramoğlu Kadınlar Plajı'' seobaz
Bu içerik 303 kez okundu.
Reklam

İstanbul'da bulunan ve sadece bayanların yararlanabildiği harika bir plaj sayesinde serinleme şansını elde edebilirsiniz. Erkeklerin giremediği ve sadece bayanların girebildiği bu plajı çok beğeneceksiniz. Ayrıca plajda bulunan tüm personel bayan çalışanlardan oluşmaktadır. Daha rahat bir şekilde plaj keyfi yaşamanız için tüm şartlar sağlanmıştır. Bayramoğlu kadınlar plajı çok güzel bir alanda bulunmaktadır. Rahat bir şekilde plaj keyfi yaşamak isteyen bayanların en çok tercih ettiği plaj olarak hizmet vermektedir.

 

            Plaj içerisinde duşlar, sağlık çalışanları, giyinme kabinleri ve daha birçok imkân bulunmaktadır. Plajdan yararlanmak için ödemeniz gereken ücret 30 TL’dir. Bu ücretin içerisinde servis ve plaj giriş ücreti yer almaktadır. Daha sonra plaja girerken ekstra ücret vermenize gerek yoktur. Bayramoğlu bayanlar plajı bayanlar için olduğundan sadece 7 yaşından küçük olan erkek çocuklarını getirebilirsiniz.

 

            0-5 yaş çocuklar plajdan ücretsiz şekilde yararlanabilir. 6-9 yaş çocuklar için ise 15 TL ücret vermeniz gerekmektedir. Bayramoğlu plajı sunduğu imkânlar ve uygun fiyatları ile mutlaka tercih etmeniz gereken bir plajdır. Ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için bayramogluplaji.com adresini kullanabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
Diyabetik ayak: ağrı hissi kaybı ağırlaştırmanın başlangıcıdır
Diyabetik ayak: ağrı hissi kaybı ağırlaştırmanın başlangıcıdır