Sıcaktan Bunalan Hanımlara Uygun Ücretli Ve Güvenilir Kadınlar Plajı Hizmeti

Yalnızca kadınlara hizmet veren kadınlar plajı hizmetlerinde bütün çalışan personel de hanımlardan oluşmakta olup, denize giren kadınları rahatsız edebilecek herhangi bir durum söz konusu olmamaktadır.

Sıcaktan Bunalan Hanımlara Uygun Ücretli Ve Güvenilir Kadınlar Plajı Hizmeti
Sıcaktan Bunalan Hanımlara Uygun Ücretli Ve Güvenilir Kadınlar Plajı Hizmeti Seobaz
Bu içerik 132 kez okundu.
Reklam

İstanbul’ da sıcaklardan bunalan hanımların rahatça denize girebilmesi için, BRCTUR Turizm Poyrazköy kadınlar plajı ve Sarıyer kadınlar plajı gibi rahatça eğlenip stres atabileceğiniz plajlara hafta içi veya hafta sonu düzenlenen turlar ile ulaşım sağlamaktadır.

 

            Yalnızca kadınlara hizmet veren kadınlar plajı hizmetlerinde bütün çalışan personel de hanımlardan oluşmakta olup, denize giren kadınları rahatsız edebilecek herhangi bir durum söz konusu olmamaktadır. Ayrıca hizmet ve ulaşımı sağlanan plajlar mavi bayraklı olduğundan ötürü oldukça temizdir.

 

            Servislerimiz ile plajlara gitmek isteyenler kadinplaji.com sitesine girerek iletişime geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirler. Kadınlar plajına giriş ücreti, gidiş ve dönüş hizmet bedelleri, masa ve sandalye ücretleri vereceğiniz servis ücretlerine dahildir. Servis ücretleri Anadolu yakası için 40 TL, Avrupa yakası için 35 TL olup 0-6 yaş grubu çocuklar ücretsizdir. Plajlara 9 yaş üzeri erkek çocuklar alınmamaktadır. 7-9 yaş arası çocuklardan kişi başı 10 TL ücret talep edilmektedir. Gidiş ve dönüşler belirli saatlerde yapılmaktadır. Plajlarda mescit, duşa kabinler ve giyinme odaları mevcuttur. Ayrıca olası durumlara karşın, alanda sağlık ekipleri de bulunmakta ve can güvenliğinizi sağlamaktadır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi kafasına sıktı kurtarılamadı
Kendi kafasına sıktı kurtarılamadı
1970 yılında tecavüz etti bugün suçlandı
1970 yılında tecavüz etti bugün suçlandı