Su Kaçaklarında Profesyonel çözümler için: Ersoylar

Ev ya da işyerinizdeki duvarlarda ıslaklık, kabarma, evde keskin rutubet kokusu, kombi barında sürekli düşüş, su faturasında artış gibi problemler gözlemliyorsanız evinizde su kaçağı var demektir.

Su Kaçaklarında Profesyonel çözümler için: Ersoylar
Su Kaçaklarında Profesyonel çözümler için: Ersoylar tanitim tanitim
Bu içerik 284 kez okundu.
Reklam

Ev ya da işyerinizdeki duvarlarda ıslaklık, kabarma, evde keskin rutubet kokusu, kombi barında sürekli düşüş, su faturasında artış gibi problemler gözlemliyorsanız evinizde su kaçağı var demektir.

Su sızıntılarına bağlı olarak su vanalarınız kapalıyken bile su sayacınız hâlâ hızla dönmeye devam edecek ve ay sonu gelecek olan su faturanızı kabartacaktır.

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen bu arızalar, elde olmayan nedenlerle ortaya çıktığından önüne geçilmesi pek mümkün olmayan durumlardır. Ancak yukarıda saymış olduğumuz belirtilerden herhangi biri ile bile karşılaşılması durumunda firmamız ile iletişime geçilerek yardım talep edilmesi işlerinizi kolaylaştıracaktır.

İstanbul kırmadan su kaçağı bulma işlemi sağlayan firmamız, en zorlu arızaların bile modern cihazlar ile üstesinden gelmektedir.

Eskiden yapılan işlemlerin aksine teknolojik cihazlar kullanan firmamız sayesinde arıza tespit ve tamir işlemi artık çok kolay!

Su kaçağı nasıl ortaya çıkar?

Su borularında kullanıma bağlı olarak bazı problemler ortaya çıkar. Yer altında kalan su boruları zaman içerisinde bazı tahribatlara uğrayarak su sızıntısına neden olmaktadır. Borulardan sızan su kısa süre içerisinde bütün yapıya yayılacağından betonu çürüterek gün yüzüne çıkmaktadır.

Su sızıntıları nerelerde görülmektedir?

Suyun yoğun olarak kullanıldığı her yerde meydana gelmesi muhtemel olan su kaçakları daha çok, banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümlerde meydana gelmektedir. Gün içerisinde çeşitli nedenler ile kullandığımız bu bölümlerde meydana gelen arızalar sizleri oldukça zor duruma düşürmektedir.

Eskiden daha çok tarihi yapılarda meydana gelen bu arızalar yeni binalarda kullanılan kalitesi düşük su boruları ya da yanlış eğim nedeniyle yeni binalarda da kendini göstermeye başlamıştır. Bu problem nereden ve ne sebeple ortaya çıkarsa çıksın erken müdahale edilmesinde sizler için yarar olacaktır.

Su kaçaklarının tespitinde hangi cihaz kullanılır?

Eskiden klasik yöntemlerde kullanılan insan gücü, sizleri hem maddi anlamda hem de zaman anlamında oldukça yormaktaydı. Detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edin: http://www.ersoylartesisat.com tesisatçılarımız bu problemi ortadan kaldırmak için Avrupa’dan ithal getirdiği akustik dinleme adlı su sesine karşı duyarlı cihazı kullanmaktadır. Bilim insanlarının su tesisatı sektörü için özel olarak tasarladıkları bu cihaz, en zorlu sorunları bile tespit etmektedir.

Tespit edilen yerde ne tür bir hizmet sağlıyorsunuz?

Alanında uzman ve sertifikalı su tesisatçı ustalarımız evvela arızalı olan bölgeyi sizlere göstererek yapacağı işlemler hakkında bilgi verir, ardından onayınızı bekler. Onay vermeniz durumunda tamir işlemini başlatan firmamız bir veya iki seramiğin altını kırarak arızalı olan su borusunu tamir etmektedir.

İstanbul’un hangi ilçelerine servis imkânı tanıyorsunuz?

Geniş su tesisatçı kadromuz ile İstanbul’un neresinde olursanız olun aynı gün içerisinde servis olanağından yararlanmak için arayıp, randevu oluşturabilirsiniz.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım