Paykasa Sanal Kart

Gelişen teknolojinin sunmuş olduğu kolaylıklar sayesinde özellikle online ortamda yapılan alışverişlerde kullanılan sanal kart seçenekleri daha güvenli şekilde ödeme yapılmasını sağlamaktadır.

Paykasa Sanal Kart
Paykasa Sanal Kart tanitim tanitim
Bu içerik 277 kez okundu.
Reklam

Gelişen teknolojinin sunmuş olduğu kolaylıklar sayesinde özellikle online ortamda yapılan alışverişlerde kullanılan sanal kart seçenekleri daha güvenli şekilde ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Ön ödemeli olarak işlem yapılmasını sağlayan paykasa sanal kart seçenekleri arasında yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu sayede isteyenler tarafından güvenli bir şekilde online ortamda ödeme yapılmasını kolaylaştıran bu kart tercih edilmektedir. 16 haneli kart numarası tek kullanımlık olduğundan farklı fiyatlarda talep edilmesi durumunda verilen numara ile ödeme işlemi yapılmaktadır.

Paykasa Sanal Kart Satın Alma

Kartı kullanmak isteyenler sistemden paykasa satın al seçeneğini kullanarak bu şekilde istedikleri her durumda alacakları kart numarası ile güvenli bir şekilde ödemelerini yapabilirler. Sistem üzerinden ön ödemeli olarak satın alacağınız kart sayesinde verilen numarayı kullanarak kredi kartı veya banka kartı kullanmak zorunda kalmadan da ödemelerinizi güvenli bir şekilde online ortamda yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

Paykasa Fiyatları

Farklı fiyat seçenekleri üzerinden yapılacak olan alımlar ile ödeme işlemi yaparken ihtiyacınız olan miktarda ödeme işlemini sanal kart ile kolayca yapabilirsiniz. Herkesin taleplerini karşılamak adına farklı oranlarda belirlenmiş olan kart seçenekleri ile hizmet verilmektedir. Aynı şekilde astropay kartta seçilecek seçenekler arasında yer almaktadır. Ön ödemeli olarak işlem yapılmasını sağlayan paykwik kart online alışveriş keyfinizi daha güvenli hale getirmektedir. Yapacağınız başvuru işlemleri ile istediğiniz sanal kartı satın alabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
Diyabetik ayak: ağrı hissi kaybı ağırlaştırmanın başlangıcıdır
Diyabetik ayak: ağrı hissi kaybı ağırlaştırmanın başlangıcıdır