Arkadaş arayanlar için müjde

Arkadaş arayanlar için müjde
Arkadaş arayanlar için müjde Harun Güçlü
Bu içerik 642 kez okundu.
Reklam

Arkadaşlık siteleri içerisinde kendinize arkadaşlar bulabilirsiniz ancak bazı arkadaşlık sitelerinin oluşturduğu sistem oldukça kötü olması nedeniyle şehrin bir ucundaki kişi ile bir başka ucundaki kişiyi tanıştırabiliyor ve bu arkadaşlık sadece internet üzerinde kalıyor. Böyle bir sistem içerisinde bulunan hata nedeniyle arkadaş arayanlar hem gerçek hayatta hem sanal hayatında yalnız kalabilmektedir.

Sürekli olarak internet üzerinden konuşmak ise bir süre sonra sıkıntı vermeye başlayacaktır. Bu nedenle bu hatadan dolayı mağdur olmak istemiyorsanız sevgili bulma sitesine giderek buradan kendinize hem yakın hem de uygun olan kişiyi bulabilirsiniz. Bu sayede bulduğunuz kişi ile tanışabilir, görüşebilir hatta evlilik gibi bir düşünceniz varsa evlenme şansınız bile bulunmaktadır ki bu duruma inanmayacak olanlar vardır ki internet üzerinden evlenen kişi sayısı her geçen gün artmaktadır ve haberlere çıkmaktadır. Sizde kendinize arkadaşlık veya sevgili olacak birisi arıyorsanız bu fırsatı kaçırmadan siteye giriş yapmalısınız.

Herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Genelde tüm arkadaşlık sitelerinde  ilk üyelik yapma ücretsiz olur bazıları ise daha üye olurken ücret alır hem de kredi kartı ödemesi zorunlu kılınarak. Böyle adreslere kredi kartı bilgisi vermek oldukça tehlikeli olmakla beraber arkadaş bulacağım derken bela bulabilirsiniz. Üyelikleri ücretsiz olan adresler ise üye olduktan sonra size fonksiyonları kullandırtmak amacı ile ücret ödetmek ister. Bu tür ücretler ise hiç uygun olmamakla beraber zamanla pahalıya gelebilmektedir. Ancak tüm bunların ücretsiz olarak yapıldığı adresler varken ücretli adresleri kullanmayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ücretsiz arkadaşlık sitesi hizmetinize açılmıştır. İsteyen herkes siteye kaydını yaptırdıktan sonra çevresinde kim var ? Kim arkadaşlık arıyor ? Kiminle görüşme fırsatı bulabilir ? Bu tür soruların cevabını kısa sürede bulacaktır. Sitenin tasarımı sayesinde kim nerede birbirine yakınsa birbirlerine gösteriliyor ve eğer 2 taraf da beğenirse  tanıştırılıyor ve adres üzerinden sohbet etme ve görüşme fırsatı buluyorlar. Gerçek buluşmalar ise tamamen kullanıcılara kalan bir durumdur.  Gerçekte görüşme gibi bir zorunluluk bulunmaktadır.  İnternet adresi sadece ilk adımı attırmaktadır. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
Diyabetik ayak: ağrı hissi kaybı ağırlaştırmanın başlangıcıdır
Diyabetik ayak: ağrı hissi kaybı ağırlaştırmanın başlangıcıdır