DUVAR KAĞIDI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Evinizi ve yaşam alanınızı değiştirmeye karar verdiyseniz işe duvarlardan başlayın, duvar kağıdı seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar kullanacağınız alan göre değişir.

DUVAR KAĞIDI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?
DUVAR KAĞIDI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR? Ahmet Bey
Bu içerik 1626 kez okundu.
Reklam

Evinizi ve yaşam alanınızı değiştirmeye karar verdiyseniz işe duvarlardan başlayın, duvar kağıdı seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar kullanacağınız alan göre değişir. Duvar kağıdı uygulayacağınız alanda birden fazla kapı, pencere varsa örneğin büyük desenli duvar kağıtlarında desen sürekli yarım kalacağı için göze hoş gözükmeye bilir. Bu nedenle daha küçük desenli yada daha az desenli kısa mesafeden güzel gözükecek duvar kağıtları seçmekte yarar olabilir. Duvar kağıdı alacağınız yerin bu nedenle kurumsallaşmış işini özveriyle yapan yerler olmalı mutlaka bünyesinde uzman satış danışmanları bulunmalıdır.

Duvar kağıdı seçerken duvar kağıdını uygulayacağınız odalara göre dikkatle seçilmeli, büyük desenler pencere ve kapının bulunmadığı desenlerin net göründüğü bir yada iki duvarda uygulanmalı, almış olduğunuz duvar kağıdını uzun yıllar kullanacağınızı aklınızdan çıkarmamalısınız. Duvar kağıdını alırken bu nedenden ötürü bu işi uzun süredir yapan güven veren ve kaliteli duvar kağıtlarını satan yerleri tercih etmeniz sizin için faydalı olacaktır. Duvar kağıdı yılın her zamanı duvarlarınıza uygulan bilir, duvar kağıdı seçerken desen ve model seçiminde mutlaka kendi beğeninize göre seçim yapmalısınız.

Duvar kağıtları genellikle boya ve sıva döküntüleri olmayan pürüzsüz duvarlara rahatlıkla kullanılabilir. Duvar kağıdı alırken milimetrik kesimler yapamayacağınız bilmelisiniz bun nedenle yapacağınız eksik yada, fazla kesimlerde ortaya çıkacak aksi durumların önüne geçmek için bir miktar fazla duvar kağıdı almalısınız. Kaliteli duvar kağıdı almanız halinde duvar kağıtları suya dayanıklı olacaktır kolaylıkla banyo ve tuvaletlerde uygulaya bilirsiniz.

İlgili resim

KALİTELİ İTHAL DUVAR KAĞITLARI SEÇİN

Alacak olduğunuz duvar kağıdını uzun yıllar kullanacak olmanız nedeniyle kaliteli olması oldukça önemlidir. Yanlış seçimler yapmanız ilerde oldukça canınızı sıka bilir. Bu nedenlerle duvar kağıdı alacağınız firma uzun yıllar bu işi yapmış olmalı ve personeli yeterli tecrübeye sahip olmalıdır. Eliniz yatkınsa duvar kağıtlarını sizde uygulaya bilirsiniz. Ancak yatkın değilseniz duvar kağıdı aldığınız firmadan bu konuda yardım istemeyi unutmayın. Duvar kağıdı alacağınız firmayı özenle seçin kaliteli ürünler sattığından emin olmak sizin yararınıza olacaktır. Duvar kağıdı almaya karar verdiyseniz hannahome.com.tr adresiniz ziyaret ede bilirsiniz. Firma bir birinden kaliteli ithal duvar kağıtlarını bünyesine barındırıyor, ev duvar kağıdı modelleri, bebek odası duvar kağıdı modelleri ve aklınıza gelebilecek birçok duvar kağıdı modellerini sitesinde sergiliyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım