Çocuk Sahibi Olmak İster Misiniz ?

Her insan evlendikten sonra ister uzun vadede ister kısa vadede mutlaka bir bebeği olmasını ister. Planlamalar doğrultusunda da evli çiftler bebekleri olması için çalışırlar.

Çocuk Sahibi Olmak İster Misiniz ?
Çocuk Sahibi Olmak İster Misiniz ? Ahmet Bey
Bu içerik 621 kez okundu.
Reklam

Her insan evlendikten sonra ister uzun vadede ister kısa vadede mutlaka bir bebeği olmasını ister. Planlamalar doğrultusunda da evli çiftler bebekleri olması için çalışırlar. Fakat istemedikleri durumlarla karşılaşabilirler. Bu durum sağlıksal bir sorun olabilir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık normal yollarla bebeği olmayanların da bebekleri olabilir. Tüp bebek yöntemi ile bu mümkün. Tabi ki de tüp bebek yapılabilmesi için de birtakım sağlıksal kriteri sağlamanız gerekmekte. Bunlar ; Erkeklerde mutlaka sperm bulunması, Kadınların menopoza girmemiş olması, Herhangi bir cerrahi operasyon ile rahminin alınmaması, yumurtalıklarının zarar görmemesi ve yumurtalık üretebilmesi gibi birtakım kriteri sağlayanlarda tüp bebek tedavisi uygulanmakta. Bu uygulamayı olumlu sonuca dönüştürebilmek için de tüp bebek tedavisinin nerede yapıldığı en önemli faktör. Tüp bebek tedavisi uzaman kişilerin kontrolünde yapılmadığı zaman olumlu bir sonuç doğurmaz. Kendi bünyesinde bulundurduğu alanında uzman kadrosu ve tüp bebek koşullarının oluşabileceği laboratuvarı ile kıbrıs tüp bebek aileler için önemli bir durak noktası olmuştur. Sadece Kıbrıs için değil, Dünya'nın her yerinden gelen insanların sonuca ulaştığı kıbrıs tüp bebek alanının en iyisi. Uygun fiyat avantajı ve üstün hizmet kalitesi ile ailelerin tercihi haline gelen kıbrıs tüp bebek için www.cyprusivf.net adresinden erişim sağlayabilirsiniz.

6

Bizimle Beraber Bebeğinizin Cinsini Seçin 

Tüp bebek tedavisi günümüzde git gide hızla artış göstermekte. Özellikle doğal yollar ile bebek sahibi olamayan insanlar tüp bebek sayesinde gerekli koşulları sağladıkları zaman bebeklerine kavuşmuşlardır. Fakat tüp bebeğin yanında geliştirilen tedavi ile birlikte artık normal yolla bebek sahibi olabilenler de tüp bebek tedavisine yönelmiştir. Bu tedavi bebeklerde cinsiyet seçimi. Tüp bebek tedavisi ile mümkün olan cinsiyet seçimi birçok ailenin ilgi odağı olmakta. Cinsiyet seçimi yapabilmek için mutlaka tüp bebek tedavisine başlanması gerekir. Tüp bebek tedavisi sırasında embiroynun PGT yöntemi ile cinsiyeti belirleniyor. İstenilen cinsiyet seçildikten sonra anne rahmine yerleştirildikten sonra hamilelik süreci başlamakta. Bu işlemden sonra doğan bebek %99,9 oranında sağlıklı ve istenilen cinsiyette dünyaya gelmekte. Siz de bebeğinizin cinsiyetini belirlemek istiyorsanız www.cyprusivf.net adresine tıklamanız yeterli.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler