Gümüşhane Son Dakika

Gümüşhane bilindiği üzere doğu Karadeniz bölgesinde yer alan küçük bir ilimizdir. Gümüşhaneli vatandaşlarımız genelde ülkedeki son dakika haberleri televizyonlardan öğrenmekte fakat Gümüşhane ilinde yaşanan olaylar hakkında pek bir bilgi elde edememektedirler.

Gümüşhane Son Dakika
Gümüşhane Son Dakika tanitim tanitim
Bu içerik 592 kez okundu.
Reklam

Gümüşhane bilindiği üzere doğu Karadeniz bölgesinde yer alan küçük bir ilimizdir. Gümüşhaneli vatandaşlarımız genelde ülkedeki son dakika haberleri televizyonlardan öğrenmekte fakat Gümüşhane ilinde yaşanan olaylar hakkında pek bir bilgi elde edememektedirler. Bu sitede her gün güncel olarak Gümüşhane ili merkezi ve tüm ilçeleri ile ilgili son dakika gelişmelerini bulabilirsiniz.

Şiran ilçesinde yaşanan tüm olaylar Şiran haberleri başlığı altında sitede günlük olarak yayınlanmaktadır. Televizyonlarda ne yazık ki yeteri kadar haber yapılmamaktadır Gümüşhane. Bu nedenle Gümüşhaneli vatandaşlarımız internet üzerinden memleketlerindeki son dakika gelişmelerini takip etmeye çalışmaktalar. Bu sitenin kuruluş amacı da bu vatandaşlarımıza yardımcı olmaktır.

Gümüşhane ili sınırları dışında Köse'de bile Köse haberleri sayesinde yaşanan her olay internetten öğrenilebilmektedir. İlçede yaşanan toplumsal olaylar işsizlik ve kültürel etkinlikler hakkında güncel ve doğru bilgiler bu sitede yer almaktadır. Gümüşhane dışında bulunup memleketinde neler yaşanıyor diye merak edenler için çok iyi bir site. Kelkit Gümüşhane'nin en ünlü ilçelerinden biridir. Her yıl Kelkit çayı üzerinde çeşitli aktiviteler düzenlenmektedir.

Kelkit çayı hakkında son bilgiler Kelkit haberleri başlığında yer almaktadır. Sitede yer alan platformlar tamamen basitleştirilmiş bir şekilde kullanıcılarına hizmete sunulmaktadır. Her yaştan insan çok rahat bir şekilde siteyi ziyaret edebilir ve site içinde aradığı her şeyi rahatlıkla bulabilir. Sadece Gümüşhaneli değil aynı zamanda tüm orta ve doğu Karadenizli insanlarımız da siteye girebilir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler