Mynet Okey Android ile Okey Keyfi

Mynet İnternet sitesi haber, magazin, spor ve gündeme dair her şeyin paylaşıldığı okuyucu ile buluşturulduğu haber kaynaklarını bir bütün halinde veren uzun yıllar bu konuda hizmet eden bir güncel yaşam portalıdır.

Mynet Okey Android ile Okey Keyfi
Mynet Okey Android ile Okey Keyfi tanitim tanitim
Bu içerik 711 kez okundu.
Reklam

Mynet İnternet sitesi haber, magazin, spor ve gündeme dair her şeyin paylaşıldığı okuyucu ile buluşturulduğu haber kaynaklarını bir bütün halinde veren uzun yıllar bu konuda hizmet eden bir güncel yaşam portalıdır. Mynet İnternet sitesinde aynı zamanda okey oyunları da vardır. Okey oyunları Mynet internet sitesinde oldukça keyifli bir şekilde oynanmaktadır. Özellikle mobil internetin gelişmesi ile birlikte Mynet okey android telefonlara da uyarlanmıştır. Mynet'in bu konuda sunduğu uygulama ile artık okey severler android telefonlarında okey keyfini yaşayabiliyorlar.

 

Mynet Okey Android'in Özellikleri Nelerdir?

Okey android akıllı telefonlarda bulunan oyunların başında geliyor. Özellikle okey severlerin vazgeçilmez uygulaması. Mynet okey android uygulamasını öncelikle telefonlara indirilmesi gerekiyor. Bunun için akıllı telefonlardan uygulama mağazalarından okey android indir sekmelerine tıklayarak mynet okey android uygulaması indirilir. Uygulama indirildikten sonra akıllı telefonlara yüklenir. Yükleme işlemi bittikten sonra kullanıcı adı ve şifre ile mynet okey android uygulamasına giriş yapılır. Zaten hali hazırda mynete bir üyelik söz konusu olduğundan bir kez daha okey için üyelik almaya gerek duyulmuyor. Akılı telefon özellikleri ile okey keyfi böylelikle başlıyor. Seçilen bir masaya ya da bir masadaki boşluğa tıklanarak okey serüveni büyük bir keyif ile yerine getiriliyor. Oynadıkça ve kazandıkça puanlar kazanılıyor. Özellikle okey severler açısından bu özellik oldukça fazla bir şekilde kullanılıyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım