Erken boşalıyorum geciktirici krem kullanabilirmiyim?

Erken boşalıyorum geciktirici krem kullanabilirmiyim?

Erken boşalıyorum geciktirici krem kullanabilirmiyim?
Erken boşalıyorum geciktirici krem kullanabilirmiyim? Bekir
Bu içerik 608 kez okundu.
Reklam

 

Erkan boşalıyorum, erken boşalan erkekler tedavi ne yapmalı? Erken boşalma tedavisi için ilaçlı, ilaçsız, doktor tedavisi ve bitkisel çözüm yöntemleri vardır.

Erken boşalıyorum ne yapabilirim sorusu forum sitelerinin en popüler sorularındandır. Nasıl geç boşalabilirim sorusunu kendisine soran kişiler doğru yolda demektir. İlişkide erkeğin orgazm olması için boşalması yeterlidir ancak kadının orgazm olabilmesi için biraz daha fazla uyarılma gerekir. http://www.erosgeciktiricikrem.net/ sayfamızdan sipariş verebilir ve ürüne hemen sahip olabilirsiniz. 

Erken boşalma uzun süre ilişkiye girmemiş her erkekte meydana gelebilir. Daha kadının içine girer girmez boşalma meydana gelmesi normaldir. İkinci defada daha iyi bir performans yakalanabilir. Bu durumda olan kişilerin erken boşalma sorunu var denilemez. Erken boşalma kontrolsüz boşalmadır yani düzenli ilişkisi olduğu halde hala sürekli olarak kısa sürede ve kendi istediği anda boşalamayan erkekte boşalma sorunu vardır. Bu durumda geciktirici krem siparişi verebilir ve kullanabilirsiniz.

İlişkide kadına odaklanmak ve onu tatmin edebilmek başarılı bir ilişki için gereklidir. Aldatma ve ayrılıkların temel sebebi cinsel açıdan yetersiz olmaktır. Sebep başka bile olsa temelinde cinsellik yatmaktadır.

İlişkide kadını mutlu etmek için seks öncesi 10-15 dakika ön sevişme olmalı sonrasında ise minimum 8-10 dakika seks süresi gereklidir. Bu sürenin sonunda ise yine kontrolsüz değil erkek istediği anda boşalma olmalıdır.

Erken boşalan erkekler ne yapmalı

Geciktirici kremler geçici olarak çözüm sağlamaktadır ancak erkeğin kendisini kontrol etmeyi öğrenmesi gereklidir. Özgüveni yüksek bir erkek kontrolü elinde tutabilir. Erken boşalmamalıyım diye kaygı duymak ise cinsel isteksizliğe ve sertleşme sorunlarına neden olabilir.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım