Unblocked Agario Private Server – agar.io, agario

Unblocked Agario Private Server – agar.io, agario

Unblocked Agario Private Server – agar.io, agario
Unblocked Agario Private Server – agar.io, agario Harun Güçlü
Bu içerik 905 kez okundu.
Reklam

Eğlenceli ve zararsız içeriği ile çocuk,genç, yaşlı demeden herkesi kendine bağlayan agario oyunu, son zamanların online oyunları içerisinde aradığınız kriterleri sunmaktadır. Günümüzde adından ve eğlencesinden oldukça söz ettiren agario oyunu, çok konuşulan ve merak edilen oyunların başında gelmeye devam ediyor.

Bu harika oyun ile online adreslerde aradığınız heyecanı bulacaksınız. Heyecanı sonuna kadar yaşamanız için gereken ortam, agario private server adreslerinde hazırlanmış. Fare ile hücrenize hız veriyorsunuz ve sizden küçük hücreleri yiyebiliyorsunuz. X tuşu ile tuzak hazırlayıp yarışta başarılı olmaya çalışıyorsunuz. W tuşu ile hücrenizi bölüyorsunuz. Mayınların etki alanları için yine W tuşu kullanılmaktadır. Hücrenizi ekip arkadaşlarınıza vereceğinize rakip kişilere kaptırabilirsiniz dikkatli olmakta fayda var.

Agar.io Dünyada herkesi eğlendiren bir oyun

Dünya gençlerinin farklı ülkelerden bir araya gelip kıyasıya birbirlerini yemeye çabaladıkları oyun, günümüz online oyunları arasında en çok vakit geçirilen oyunlar içerisindedir. Heyecanlı bir oyun olan agar.io oyunu, fazlaca etkili bir biçimde tasarlanmış. Sürükleyici olmasının yanında etkileyici de olan oyun için agario private server adresine girip bir nick ile kayıt olmanız gerekiyor.

 

Agarabi Agario Oyunun Mantığı Çok Merak Ediliyor

 

Oyunun mantığı, işi heyecanlı yapan yeridir. Oyunun heyecanı grafik ve ses efektlerinde değil . Birçok gencin yarışma isteği ile liderlik yarışı, oyunu heyecanlandıran etkenlerden. agar .io games private server adresinden, oyuna minik bir hücre olarak girdiğiniz anda, basit grafikli oyun ile karşılaştığınız için, yüzünüzü düşürmeyin. Oyuna minik hücre şeklinde başlayıp, sizden küçük hücreleri yemeye başlayın.

 

Büyümeye başladıkça liderliğe yaklaşacaksınız. Rakipleri yemeye çalışmanız, yem olmamaya çalışmanız ve aynı zamanda da liderlik için çabalamanız, bu online oyunun tutkulu ve eğlendiren bir oyun olmasına sebep olmuştur. Online oyunlar arasında en iyisi diyebileceğimiz agarabi unblocked agario server , günümüz şartlarında heyecanlı bir yarış sunan nadir oyunlardandır. Saatin nasıl geçtiğini bilemeyeceksiniz. Bu sebeple, en iyi online oyunlar içinde olduğunu söyleyebiliriz.

 

Agario oyunu nasıl oynanır? Agar.io oyunu nasıl oynanır?

 

Heyecanlı olmasının yanında etkili ve sürükleyici olan oyun, çıkışını sürdürmeye devam edecek gibi görünüyor. Oyuna kitlenmemeniz mümkün değil. Öyle bir mücadele içinde oluyorsunuz ki, küçük bir hücreyken, bir anda dev bir hücreye dönüşüyorsunuz ve karşınıza çıkanı yemeye çalışıyorsunuz. Bu da oyunun iyi düşünülmüş ve kaliteli olduğunu belli ediyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler