ERKEKLERDE ESTETİK İŞLEMLER

Jinekomasti; erkeklerde göğüs büyümesi olarak bilinen ve son dönemlerde çeşitli tedaviler ve işlemler ile kısa sürede ve kolaylıkla tedavi edilebilen bir problemdir.

ERKEKLERDE ESTETİK İŞLEMLER
ERKEKLERDE ESTETİK İŞLEMLER tanitim tanitim
Bu içerik 429 kez okundu.
Reklam

Jinekomasti; erkeklerde göğüs büyümesi olarak bilinen ve son dönemlerde çeşitli tedaviler ve işlemler ile kısa sürede ve kolaylıkla tedavi edilebilen bir problemdir.

Jinekomasti kimlerde görülür?

Jinekomasti genellikle orta yaş üzeri kişilerde meydana gelen bir sorun olmakla birlikte, yaşa bağlı göğüslerde oluşan yapğlanma olarak da adlandırılabilmektedir. Ancak her zaman bu durum ileri yaşlarda meydana gelmemektedir. Özellikle yeni nesil gençlerde de sıklıkla görülmekte olan jinekomasti kliniğimizde doktorumuz Leyla Arvas tarafından kolaylıkla tedavi edilebilmektedir. Unutmayın ki bu tür problemler kişilerin psikolojik anlamda da sorunlar yaşamalarına neden olabilmektedir ve mutlaka tedavi edilmesi gerekmektedir. Erkekte Göğüs Estetiği kliniğimizde uzman doktorumuz Leyla Arvas ve ekibi tarafından çeşitli uygulamalar ile yapılabilmektedir.

Erkeklerde uygulanan göğüs estetiği işlemleri nelerdir?

Erkeklerde göğüs estetiği denilince akla ilk olarak göğüs küçültme işlemi gelmektedir. Çünkü son dönemlerde uygulanan vaser hi-def yöntemi ile erkeklerin göğüslerinde meydana gelen aşırı yağlanmalar ve buna bağlı göğüs büyümeleri bu muhteşem yöntem ile kısa sürede tedavi edilebilmektedir.

Erkeklerde meme küçültme estetiği ameliyatının riski var mı?

Erkeklerde göğüs küçültme uygulaması kliniğimizde sıklıkla uygulanmakta olmakla birlikte mutlaka uygun ameliyathane ortamlarında ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Uzman hekimler ve en önemlisi de bu özel alanlarda daha önce deneyimleri olan hekimler tarafından yapılan göğüs küçültme operasyonları son derece güvenilir ve etkili sonuçlar vermektedir. En hızlı sixpack çıkarma yöntemlerinden biri olan vaser hi-def aynı zamanda göğüs küçültme uygulamaları içerisinde son dönemlerde en çok popüler olan ve kısa sürede istenilen en etkili sonucu veren uygulamalardan biridir.

Erkeklerde meme küçültme kimlere uygulanır?

En hızlı sixpack çıkarma ve aynı zamanda meme küçültme uygulamalarından olan vaser hi-def yöntemi, orta yaş ve ileri yaşlarda aşırı yağlanmaya bağlı ve özellikle de göğüs bölgesinde fazlalaşmış olan yağların alınması ile kısa sürede istenilen sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır. Bazı durumlarda bu operasyonlar 2 kez gerçekleştirilebilmektedir. Ancak genellikle 2. bir işleme pek fazla gerek duyulmamaktadır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler