Diyarbakır Trabzon Uygun Uçak Biletleri Burada!

Güneydoğu Anadolu topraklarında yüzyıllardır var olan, çeşitli kültürlerin bir arada yaşadığı önemli bir tarihi merkezidir Diyarbakır.

Diyarbakır Trabzon Uygun Uçak Biletleri Burada!
Diyarbakır Trabzon Uygun Uçak Biletleri Burada! Ahmet Bey
Bu içerik 480 kez okundu.
Reklam

Diyarbakır
Nebi Camii
Güneydoğu Anadolu topraklarında yüzyıllardır var olan, çeşitli kültürlerin bir arada yaşadığı önemli bir tarihi merkezidir Diyarbakır. Bölgenin en büyük şehirlerinden biri olan Diyarbakır'da sizleri birçok tarihi eser ve yapı beklemektedir. Güneydoğu'nun lezzetli yöre mutfağının tadına bakarken pek çok noktayı keşfedebilir, yepyeni bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Diyarbakır ilimizde görmeniz gereken yerlerin başında Nebi Camii gelir. Sur ilçesi sınırları içinde yer alan tarihi cami Akkoyunlular döneminin en güzel yapılarından biridir. Farklı mimari özellikleri ve tarihsel dokusuyla önemli bir durak olan caminin çevresinde bulunan önemli tarihi yerleri gezmeyi unutmayın. http://www.atlasjetucak.com/ sitesi üzerinden Diyarbakır Trabzon uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Trabzon
Sultan Murat Yaylası
Doğu Karadeniz Bölgesi'nin değerli şehirlerinden biri olan Trabzon her zaman ilgi odağı olmuş, sahip olduğu zengin tabiat güzellikleri pek çok ziyaretçiyi kendisine hayran bırakmaya devam etmiştir. Trabzon şehrimiz büyük bir alana sahip olmasa bile nüfusun oldukça yoğun olduğu bir ildir. Karadeniz Bölgesi'nin Samsun ilinden sonra gelen ikinci büyük şehridir. Yaylacılığın, fındık üretiminin ve denizciliğin önemli bir yer tuttuğu Trabzon ilinde görülmeyi bekleyen tarihi ve tabii güzellikler yer almaktadır. Sultan Murat Yaylası görmeniz gereken harikulade doğal güzelliklerden biridir.Trabzon'un ünlü ilçesi Çaykara'da yer alan yayla yemyeşil doğası ve tertemiz havasıyla sizi bambaşka bir atmosfere sokacaktır. Thy, Onur Air, Atlasjet, Borajet, Pegasus gibi uçak firmaları arasından dilediğiniz firmanın seferini seçerek sizlerde Diyarbakır Trabzon güzergahında en ucuz fiyatlarla yolculuk yapabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım