Sigara Makinesi Nedir?

Sigara içenler, şans oyunlarına meraklı olanlar bilir onları. Sigara makinesi, oyun aletlerinin geliştirilmesi sürecinde bulunmuş ve piyasaya çoklu kullanım amaçlarıyla sunulmuş makinelerdir.

Sigara Makinesi Nedir?
Sigara Makinesi Nedir? tanitim tanitim
Bu içerik 932 kez okundu.
Reklam

Sigara içenler, şans oyunlarına meraklı olanlar bilir onları. Sigara makinesi, oyun aletlerinin geliştirilmesi sürecinde bulunmuş ve piyasaya çoklu kullanım amaçlarıyla sunulmuş makinelerdir. Bir tür şans oyunudur. Yani şansı bol olanlara kazandıran bir oyun makinesidir. Jeton ya da madeni parayla çalışır. Bozulması durumunda tamiratı kolayca yapılır. Garantili olarak satılan makinelerdir. Yedek parçaları ve servisleri mevcuttur. Kısacası sigara makinesi bir şans oyunu makinesidir. Sigara otomatı ile aynı şey değildir.

Sigara Makinesi Nerelerde Bulunur?

Sigara makinelerinin farklı kullanım yerleri vardır. Kendinize ait bir iş yerinde bulundurabilir ya da daha uygun bir yerde kiralama yöntemiyle kullanıma sunabilirsiniz. Ya da bu mekândaki kullanımına kar ortağı olabilirsiniz. İş yerleri için ikinci bir gelir kapısı niteliği de taşır bu makineler.

Kahvehaneler, kafeler, bilardo salonları hatta restoranlarda bile kullanılan bu makineler şans oyunu makinesi özelliğine sahip olduğundan bu amaca yönelik yerlerde de kullanılabilir. Jeton ya da madeni parayla çalışırlar. İçinde pek çok sayıda sigara markasını barındırabilirler. Makineye parayı veya jetonu atar, şansınızı denersiniz. Kazanır ya da kaybedersiniz.

Hileyle Kazanmak Yok  

Sigara makineleri, iş yeri sahibi tarafından açılıp kapatılan düzende çalışmaktadır. Kafanıza göre açamaz ya da hile yoluna gidemezsiniz. Çünkü özel bir sistemle çalışırlar. Hile yaparak kazanmak mümkün değildir. Makineye vurarak ya da sarsarak da sigara alamazsınız.

Kahve, çay, çikolata, içecek makineleri gibi işlemez. Onların işleyişinde; paranızı atar, seçiminizi yapar, istediğiniz ürünü satın almış olursunuz. Sigara makinesi ise şans oyunu makinesidir. Kesinlikle kazanacaksınız diye bir garanti yoktur. İş, şansınıza kalmıştır. Eğlence mekânları, sigara içenlerin çok olduğu mekânlar, kahvehaneler, iddia büfeleri ve benzeri yerlerde bulunmaktadır. Sigara içenler mutlaka denemişlerdir şanslarını. Özellikle şans oyunu oynamayı seven sigara içicileri…

Kahve ve kafeler için, eğlence mekânları için ve barlar için çok uygun bir makinedir. İnsanların şanslarını denemesi ve bir yandan da eğlenmeleri için güzel bir alternatiftir. Sizin mekânınız içinse bir farklılıktır. İnsanların istekleri doğrultusunda ya kendi mekânınızda kullanır ya da başka bir mekâna kiralayabilirsiniz.

Herkes Sigara Makinesi Alamaz

Benzer oyun makinelerinin aksine sigara makinesi izinsiz alınamayan bir makinedir. Özel bir izin belgesi gerektirmektedir. Üstelik denetmenler tarafından belli aralıklarla denetime tabii tutulurlar. Vasıfsız birisi makine alamaz. Ancak bir iş yeri sahibi gerekli izin belgesini alabilmektedir. Makinelerin hassasiyeti olduğu için bakımlarının da yapılması gerekir. Zaten yetkililer tarafından denetimleri düzenli olarak yapılmaktadır. O nedenle hileye açık bir yapıları yoktur.

Marketler, bakkallar ve benzer yerler için de uygun olan sigara makineleri, bizim garantimiz altında alıcılarını beklemektedir. Turko Bilişim olarak, piyasanın en iyi ve kaliteli sigara makinelerini garantiyle müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Sitemizi www.turkobilisim.com   ziyaret edebilirsiniz.  

    

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım