Bursa’nın Seçkin Temizlik Şirketi Doğan Temizlik

Bursa’nın Seçkin Temizlik Şirketi Doğan Temizlik
Bursa’nın Seçkin Temizlik Şirketi Doğan Temizlik Ajans 27
Bu içerik 612 kez okundu.
Reklam

Bursa’nın tüm ilçelerine hizmet sunma potansiyeline sahip olan Doğan Temizlik, profesyonel bir temizlik şirketidir. A’dan Z’ye temizlik hizmeti sunabilen, kaliteli, eğitimli, güvenilir ve uzman bir çalışan kadrosuna sahip olan, marka bilinirliği bulunan, Bursa temizlik şirketidir. Fabrika temizliğinden normal bir ev temizliğine kadar her alanda kaliteli ve güvenilir hizmet sunabilen bir firmadır.

İnşaat Sonrası Temizlik

 

Doğan Temizlik, İlk kez kullanılacak yeni yapılmış ev ve iş yerleri ya da tadilat görmüş ev ve iş yerleri için en özenli ve hijyenik temizliği sunmaktadır. Cam ve pencere temizliği, etiket bantların temizliği, boya ve inşaat artıklarının temizliği, alçı ve derz kalıntılarının temizliği, mutfak ve tuvaletlerin temizlenip dezenfekte edilmesi, tüm yüzeylerin ve zeminlerin temizliği uzman ekip ve ekipman aracılığıyla yapılmaktadır.

Bursa temizlik şirketleri içinde önemli bir isme sahip olan Doğan Temizlik, her tür zemin temizliği konusunda çok duyarlı çalışmalarıyla tanınmaktadır. Referansları içinde bu detayı görmek mümkündür. Alışveriş merkezi, site, iş yeri, fabrika, otel, hastane ve okul zeminlerinin temizliğinde ayrıntılı temizlik yöntemleri kullanmaktadır. Çünkü zemin temizliği sadece toz ve kirlerden arındırmak için yapılmaz. Mikroplar ve gözle görülmeyen organizmalar için farklı bir materyal ve yöntem kullanmak gerekir. Sağlıklı yaşam alanları ve ortak zemin alanları için bu konu çok önemlidir.

Doğan Temizlik Hizmet Politikası

 

Şirketin en önemli kıstası her bütçeye uygun hizmet anlayışıdır. Bu anlayış ile hizmet veren temizlik şirketleri Bursa ’ da çok sayıda değildir. Çünkü her temizlik şirketi bu politikayı hakkıyla uygulayamaz. Gerçek anlamda kaliteli ve profesyonel hizmeti, uygun fiyat seçeneğiyle birleştirmek için belli bir bilgi ve iş birikimi gerekir. Yılların getirdiği güvenilir hizmet kalitesi, Doğan Temizlik Şirket’ine bu ayrıcalığı sunmaktadır. Bursa’nın en seçkin iş yerlerine, alışveriş merkezlerine, otel ve hastanelerine yıllardır hizmet veren bir kuruluş olarak bu tarz bir fiyat politikasını rahatlıkla uygulayabilmektedir. Hijyen kurallarına, insan sağlığına, çevre bilincine bağlı olarak çalışan, hak yemeyen seçkin bir temizlik şirketidir.

Kaynak : Bandirma.com.tr

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler