Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer Epilasyon Fiyatları
Lazer Epilasyon Fiyatları Bekir
Bu içerik 620 kez okundu.
Reklam

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları, her merkezde farklı olabilmektedir. Merkezin güvenilirliği, uzmanlığı, ne kadar süredir hizmet verdiği, epilasyon cihazları, lazer uygulanacak bölgenin hijyen kurallarına ne kadar uyduğu gibi faktörler, lazer epilasyon fiyatlarını belirleyen en önemli unsurların başında gelmektedir. Lazer epilasyon merkezi tercih edilirken, fiyattan ziyade merkezin başarısı dikkate alınmalıdır. Mümkünse, orada daha önce epilasyon yaptırmış kişilerle görüşülmeli ve referanslar değerlendirilmelidir. Daha fazla soru ve bilgi için http://www.marmarahair.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Saç Mezoterapisi Nedir?

Saç mezoterapisi, saçın ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral, protein gibi besin öğelerinin saçlı deri içerisinde ince iğnelerle enjekte edilmesidir. Saç mezoterapisi sayesinde kıl köklerinin ihtiyaç duyduğu vitaminler saçlı deriye uygulanır. Bununla beraber antioksidanların ve kan dolaşımını arttıran ilaçların saç dökülmesini engellemesi sağlanmaktadır. Saç mezoterapisi, oldukça ince iğnelerle uygulandığı için kişi herhangi bir ağrı ya da acı duymamaktadır. Saç mezoterapisi, saç köklerinin ihtiyaç duyduğu faktörlerin doğrudan ilgili dokulara ve çevresine aktarılmasını sağlayan bir yöntemdir. Küçük dozların deri içine enjeksiyon sayesinde uygulanması sayesinde, hücresel metabolizma uyarılır. Bu şekilde dokular canlanır. Saç mezoterapisinde kaç seans uygulanması gerektiğine, kişinin saç dökülme sebeplerine ve saç tipine göre karar verilmektedir. Saç mezoterapisi neden uygulanır? • Stres kaynaklı saç dökülme,
 • Mevsimsel saç dökülme,
 • Metabolik kaynaklı saç dökülmeleri,
 • Gebelik ardından ani saç dökülmeleri.
 Hormonal ve genetik saç dökülmelerinde, saç mezoterapisi destek tedavi olarak uygulanmalıdır. Saç mezoterapisi, seanslarla uygulanan bir yöntemdir. Her saç mezoterapi seansı 20 dakika içerisinde tamamlanır. Haftada bir defa uygulanan saç mezoterapisi, yaklaşık olarak 10 hafta sürebilmektedir. Kişinin saç yapısına ve dökülme sebebine bağlı olarak değişebilen bu durum, daha sonra uygulanan ayda bir tekrarlarla kalıcı hale getirilir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler