BARİSOL VE GERGİ TAVAN

BARİSOL VE GERGİ TAVAN

BARİSOL VE GERGİ TAVAN
BARİSOL VE GERGİ TAVAN Harun Güçlü
Bu içerik 762 kez okundu.
Reklam

Son yıllarda birçok iç mekânda karşımıza çıkan şık ve modern görünümlü tavanların sayısı gün geçtikçe artmakta. Evlerden ofislere kadar hemen hemen birçok alanda karşımıza bu süslü tavanlar çıkıyor. Gergi tavan, germe tavan, barisol tavan olarak adlandırılan bu şık tavanlar her türlü mekânda kullanıma uygun bir dekorasyon ürünüdür ve birçok kişi tarafından evler ya da ofisler için tercih edilir.

Germe tavan sistemi ile bulunduğu ortama şıklık kazandıran bu tavan sistemi ayrıca küçük mekânlar içinde iç mimarlar tarafından en çok tercih edilen türler arasında bulunuyor. Germe tavan üzerinde kullanılacak desen seçimi tamamen müşterilerin isteklerine uygun şekilde hazırlanır. Model seçimi tamamen kişilerin zevklerine tasarlanır ya da var olan şablonlardan kullanılabilir. Gergi tavanların birçok farkı modeli ve uygulanma şekilleri mevcuttur. Ve ayrıca gergi tavan fiyatları bütçenizi sarsmayacak şekilde belirlenmiştir.

 

Müşterilerin istekleri doğrultusunda hazırlanan germe tavan motiflerinden biri de 3D Gergi Tavanlarıdır. Gtayapi.com müşterilerine 3D gergi tavan seçeneği ile hayallerin ötesinde şıklıkta ve etkileyicilikte bir hizmet sunuyor.  Özellikle küçük ve dar alanların tavanlarına uygulanan üç boyutlu germe tavanlar küçük alanlara daha geniş bir görüntü katıyor. Herhangi bir ortamı güzelleştirmek için en pratik ve en şık dekorasyon ürünü olma özelliği ile çok fazla tercih edilen gergi tavanların kullanımı da gün geçtikçe daha fazla yaygınlaşıyor. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım