Saç Problemleri İçin En Kaliteli Çözüm Merkezi

Saç Problemleri İçin En Kaliteli Çözüm Merkezi
Saç Problemleri İçin En Kaliteli Çözüm Merkezi Ajans 27
Bu içerik 773 kez okundu.
Reklam

 

             Birçok sebepten dolayı dökülen saçlar, kalıcı olarak bir etki bırakmakta ve dökülen yerlerde saç çıkmaması kişileri çok mutsuz etmektedir. Teknolojik uygulamaları ve uzman ekibi ile saç ekimi konusunda hizmet sağlayan Faktör Estetik, saç dökülmesi problemine bir son veriyor.

 

             2000'li yıllardan beri en çok tercih edilen uygulamalardan birisi olan fue saç ekimi, uzman doktorlar tarafından burada gerçekleştirilmekte ve en doğal sonuç sağlanmaktadır. Yara ve kesi izi olmadan sağlanan bu uygulama ile hasta ağrısız ve acısız bir yöntemle saçlarına kavuşur. Lokal anestezi ile uygulanan bu yeni yöntem sayesinde, dökülen saçları kısa sürede kazanmak mümkündür.

 

            En doğal şekilde saç ekiminin yapılması için, ekilecek bölgelerin analizinde titiz bir çalışma gerçekleşir. Böylelikle saç ekildiğinin anlaşılmaması kadar doğal bir görüntü kazanılır. saç mezoterapisi denilen bir uygulama ile de, saç köklerinin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineraller enjekte edilir. Böylelikle sağlığını kaybetmiş olan saç kökleri, güçlenerek yeni saçların çıkabilmesi sağlanır.

 

             Faktör Estetik, saç ekiminin yanında liposuction ve benzeri uygulamalarda da hizmet sağlar. Estetik alanında da hizmet sunan klinik, burun estetiği alanında uzmanlar ile birlikte çalışır. Detaylı bir ön bilgi için faktorestetik sitesi de incelenebilir.

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım