Kumluca'da kentsel dönüşüm çalışmaları

ANTALYA'nın Kumluca İlçesi'nde en eski yerleşim merkezlerinden Eski Cami Mahallesi'nde kentsel dönüşüm çalışmaları başladı

Kumluca'da kentsel dönüşüm çalışmaları
Kumluca'da kentsel dönüşüm çalışmaları
Bu içerik 528 kez okundu.
Reklam

ANTALYA'nın Kumluca İlçesi'nde en eski yerleşim merkezlerinden Eski Cami Mahallesi'nde kentsel dönüşüm çalışmaları başladı.

Kumluca'da Eski Cami Mahallesi'nde kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında imarsız ve altyapısı bulunmayan binaların yıkımına başlandı. Kumluca belediyesi ekiplerinin de desteğiyle yıkım çalışmaları sürerken, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı ve vatandaşlarla sohbet etti.

Daha önce mahallenin Demirciler sokak bölgesinde kentsel dönüşüm çalışmalarının başladığını, şu anda da Ormanyolu sokakta çalışmaların yürütüldüğünü söyleyen Başkan Çetinkaya, çalışmalar kapsamında mahallede bulunan altyapısı eksik binaların vatandaşların rızası ile yıkıldığını kaydetti. Başkan Çetinkaya, "Bu çalışmalar sonunda mahallemizde modern, altyapısı tamamlanmış yapılar yapılacak. Belediye olarak biz de çalışmalar tamamlandığında mahallemizin yollarını sıcak asfalt yapacağız. Böylece ilçemizin en atıl durumdaki yerleşim yeri Eski Cami Mahallemiz, modern ve altyapısı tamamlanmış yapılarıyla ilçemizin en önemli yerleşim yeri olacak" dedi.

  

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım