Konyaaltı Belediyesi ITB Berlin'de

ALMANYA'da düzenlenen ITB Berlin 2016 Turizm ve Ticaret Fuarı'na Konyaaltı Belediyesi ve Batı Antalya Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği'nin açtığı stant yoğun ilgi gördü

Konyaaltı Belediyesi ITB Berlin'de
Konyaaltı Belediyesi ITB Berlin'de
Bu içerik 525 kez okundu.
Reklam

ALMANYA'da düzenlenen ITB Berlin 2016 Turizm ve Ticaret Fuarı'na Konyaaltı Belediyesi ve Batı Antalya Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği'nin açtığı stant yoğun ilgi gördü.

Rusya ile yaşanan kriz sonrası Alman turizm pazarındaki payını arttırmayı hedefleyen Türkiye, ITB Berlin Turizm ve Ticaret Fuarı'nda 3 bin 79 metrekarelik standıyla önemli turizm destinasyonlarını tanıtıyor. Bugün açılan fuara katılan Konyaaltı Belediyesi'nin açtığı stant yoğun ilgi gördü.

Konyaaltı Belediyesi ve Batı Antalya Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (BATAB) Başkanı Muhittin Böcek, dünyanın en önemli turizm fuarları arasında gösterilen ITB Berlin 2016 Turizm ve Ticaret Fuarı'na, Konyaaltı'nı tanıtmak için katıldıklarını söyledi. Başkan Muhittin Böcek, tatil imkanları, alternatif turizm türleri ve kültürel mirasını anlatan reklam görselleriyle tanıtım yaptıklarını; bununla birlikte ziyaretçilere dağcılık, yürüyüş, bisiklet, doğa gibi alternatif turizm türleri hakkında da bilgi verdiklerini söyledi.

Başkan Böcek, fuarın ilk gününde Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Antalya Valisi Muammer Türker, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin ile birlikte yüzlerce ziyaretçiyi ağırladıklarını kaydetti.

 

  

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım