Büyükşehir'den moloz temizliği

ESKİŞEHİR Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yetki, görev ve sorumluluğunda olan yaşam alanlarında,  görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak için, gelişi güzel dökülen moloz yığınlarını kaldırarak hafriyat temizliği yapıyor

Büyükşehir'den moloz temizliği
Büyükşehir'den moloz temizliği
Bu içerik 359 kez okundu.
Reklam

ESKİŞEHİR Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yetki, görev ve sorumluluğunda olan yaşam alanlarında,  görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak için, gelişi güzel dökülen moloz yığınlarını kaldırarak hafriyat temizliği yapıyor.

 
Eskişehir'de yaşam alanlarındaki boş yerlere dökülen ve görüntü ve çevresel kirlilik oluşturan moloz yığınlar Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından kaldırılarak, Geri Kazanım Tesislerinde depolanıyor. Büyükşehir Belediyesi yetki alanında olan ve çevre kirliğine yol açan, inşaat, yıkıntı atıkları iş programı çerçevesinde kaldırılıyor.  Büyükşehir Belediyesi ekipleri Asri Mezarlık yolu, Ihlamurkent, Vadişehir, Çankaya, Emek ve 71Evler mahallelerinde hafriyat temizliğine başladı. 
 
Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Dairesi Başkanlığı, insan sağlığını tehdit eden, çevre ve görüntü kirliliğine sebep olan inşaat yıkıntı atıklarını topladıklarını ve bunları Seyitgazi yolu üzerinde kurulan Geri Kazanım Tesislerine götürerek geri dönüşümünün yapıldığını belirterek, hafriyat atıklarını gelişi güzel döken firmalar ve şahıslara ağır para cezaları verileceğini söylediler.
 
 
 
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım