EBSO'dan başarılı sanayicilere ödül

EGE Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) tarafından düzenlenen törenle, başarılı sanayicilere ödül verilecek

EBSO'dan başarılı sanayicilere ödül
EBSO'dan başarılı sanayicilere ödül
Bu içerik 218 kez okundu.
Reklam

EGE Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) tarafından düzenlenen törenle, başarılı sanayicilere ödül verilecek. Törene Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci de katılacak.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, göreve başlamasının ardından ilk İzmir ziyaretini Ege Bölgesi Sanayi Odası başaralı sanayiciler ödül töreni için gerçekleştirecek. Yarın (Perşembe) saat 17.00'de İzmir Hilton Oteli Barbaros Paşa Balo Salonu'ndaki ödül törenine Bakan Tüfenkci'nin yanı sıra Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da katılacak. Yatırım ve üretim alanlarında başarılı sanayicilerin ödül alacağı törende ayrıca Oda üyeliğinde aralıksız 50 yılı dolduran sanayiciler, yılın genç ve kadın girişimcileri dahil 54 plaket 127 başarı belgesi ile toplamda 139 firmaya ödül verilecek. 

EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, ülkenin gücünün, büyüklüğünün en önemli kaynaklarından birinin de yatırım yaparak üretim gerçekleştiren, ihracat yapan, istihdam yaratan, vergisini ödeyen sanayiciler olduğunu belirterek, "Gümrük ve Ticaret Bakanımız Bülent Tüfenkci ile TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılacağı törende başarılı sanayicilerimizi ödüllendireceğiz" dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi kafasına sıktı kurtarılamadı
Kendi kafasına sıktı kurtarılamadı
1970 yılında tecavüz etti bugün suçlandı
1970 yılında tecavüz etti bugün suçlandı