Karaköprü’de yol çalışması.

ŞANLIURFA’da, merkez ilçe Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, İlçede yaşayan vatandaşları tozsuz ve çamursuz yollarda yürütmek istediklerini söyledi

Karaköprü’de yol çalışması.
Karaköprü’de yol çalışması.
Bu içerik 273 kez okundu.
Reklam

ŞANLIURFA’da, merkez ilçe Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, İlçede yaşayan vatandaşları tozsuz ve çamursuz yollarda yürütmek istediklerini söyledi.

Karaköprü Belediyesi, İlçeye bağlı Akbayır mahallesinde, alt yapısı tamamlanan TOKİ Basın Sitesinde, kilitli parke taşı döşeme çalışmaların sürdürüyor. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Akbayır Mahallesi, TOKİ Basın Sitesinde başlatılan çalışmaları yerinde inceledi. Baydilli son durumunu yerinde gördüğü çalışmaların hızlandırılması talimatını verdi. Daha modern ve yaşanabilir bir ilçe oluşturmak istediklerini belirten Baydilli, "Akbayır mahallemizde kilitli parke taşı çalışmalarımız son sürat devam ediyor. Karaköprü Belediyesi olarak altyapısı bitmiş olan her yerde insanları çamurdan ve tozdan arındırıp kilitli parke taşı döşeyerek güzel sokaklar haline getiriyoruz. Karaköprülü vatandaşlarımızı tozsuz ve çamursuz yollara kavuşacak vatandaşlarımız çamurlu yollarda yürümeyecektir” diye konuştu.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım