Tütüncü tramvayda

KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, tramvay hattında yolculuk yaparak, vatandaşın nabzını tuttu

Tütüncü tramvayda
Tütüncü tramvayda
Bu içerik 426 kez okundu.
Reklam

KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, tramvay hattında yolculuk yaparak, vatandaşın nabzını tuttu.

Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, tramvayla yolculuk yaparak, vatandaşın nabzını tuttu. Başlangıç noktası olan Fatih Mahallesi durağında tramvaya binen Tütüncü, Meydan'daki son durağa kadar gitti. Tramvaydan hiç inmeden Dokuma'ya kadar geri dönen Başkan Tütüncü, vatman ile de vedalaştı.

VARSAK HATTININ PROJESİ YAPILIYOR

Sabah işe giderken Başkan Tütüncü'yü gören onlarca vatandaş, şaşkınlığını gizleyemedi. Birçok vatandaş mobil telefonlarıyla öz çekim yaparken, kimisi de tramvayın rahatlığı üzerine sohbet etti. Vatandaşların soruları üzerine, Varsak'tan başlayarak Otogar- AKM güzergahında hatta bağlanacak olan, yeni tramvay hakkında bilgi veren Tütüncü, "Şu anda bu tramvay hattının projesi üzerinde çalışılıyor. Önce var olan bu hattı EXPO alanına kadar uzatılacak. Ardından Varsak hattına başlanacak. Bu hatta 2- 3 yıl sonra hizmete girer. Bu konfordan herkes faydalanacak" diye konuştu.

Tramvay yolculuğunun ardından Dokuma bölgesinde vatandaşlarla selamlaşan Tütüncü, hal hatır sordu, dert dinledi. Başkan Tütüncü, hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenleri de kırmadı.

 

FOTOĞRAFL

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım