Akşehir'de bağlımlılıkta mücadele söyleşisi

AKŞEHİR Belediyesi ile Şehr-i Beyza Gençlik Derneği tarafından, bağımlılıkla mücadele kapsamında gerçekleştirilen ‘Farkını Hisset’ Projesi çeşitli etkinliklerle devam ediyor

Akşehir'de bağlımlılıkta mücadele söyleşisi
Akşehir'de bağlımlılıkta mücadele söyleşisi
Bu içerik 358 kez okundu.
Reklam

AKŞEHİR Belediyesi ile Şehr-i Beyza Gençlik Derneği tarafından, bağımlılıkla mücadele kapsamında gerçekleştirilen ‘Farkını Hisset’ Projesi çeşitli etkinliklerle devam ediyor.


Akşehir’de son dönemde artan olumsuz alışkanlıkların önüne geçilmesinin amaçlandığı projede; bağımlılıkla mücadele amacıyla sigara ve tütün bağımlılığı, alkol bağımlılığı, teknoloji bağımlılığı, madde bağımlılığı konuları ele alınıyor.


Proje kapsamında, Akşehir Kültür Merkezinde Yeşilay eski Genel Başkanı Avukat Muharrem Balcı’nın konuşmacı olarak katıldığı bir söyleşi yapıldı.
Programa, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Emrullah Öztürk, Akşehir İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Sadık Köseoğlu, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
‘Bağımlılık ve İnsanlık Suçu İlişkisi’ konusunun işlendiği söyleşide Avukat Muharrem Balcı öğrenciler kötü alışkanlıkların kazanılmasına nelerin etki ettiğini, bu alışkanlıklardan kurtulmak için yapılması gerekenleri hazırlanan bir slayt eşliğinde anlattı. Konuşmasının sonunda alkışlanan Balcı’ya Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya tarafından Nasreddin Hoca’nın ters çalışan saati armağan edildi.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler