Güvenli Bilgi Formu Hazırlayıcılarına Yüksek Maaş

Güvenli Bilgi Formu Hazırlayıcılarına yüksek maaş verileceği açıklandı !

Güvenli Bilgi Formu Hazırlayıcılarına Yüksek Maaş
Güvenli Bilgi Formu Hazırlayıcılarına Yüksek Maaş Harun Güçlü
Bu içerik 726 kez okundu.
Reklam

 Üniversite mezunlarına adı yeni duyulmaya başlayan güvenlik bilgi formu (GBF ) Hazırlayıcı yüksek kazançlı iş imkanı . GBF Hazırlayıcı, yeni bir meslek , mensuplarını yüksek bir gelir bekliyor Türkiye de bu alanda büyük eleman açığı bulunmaktadır.

 

GBF Sektörün büyüklüğünü düşünürse, binlerce üniversite mezunu GBF Hazırlayıcısı olarak yüksek miktarda para kazanacaktır. GBF sınavı Sakarya Üniversitesi tarafında yapılmaktadır. Konuyla ilgili Sakarya Üniversitesi rektör yardımcısı Musa Eken şunları söyledi ; Sınava girmek için eğitime katılmak gibi ön koşul yok . GBF Hazırlayıcısı olmak için sınavda defter kitap açık .

 

Sınav dökümanlarını Ücretsiz temin ediyoruz. Firmalara başarılı olan öğrencilerini tavsiye edip yönlendiriyoruz . Kimler Başvurabilir? Eczacılık Fakültesi , Mühendislik , Fen , Edebiyat , Kimya, Fizik, Biyoloji ile ilgili yüksek lisans yapmış kişiler Kimya Teknik lisesi , Kimya meslek lisesin den mezun olan laboratuar ve kalite kontrol gibi bölümlerde 2 yıl çalışmış kişiler başvurabilir.

 

Sınav tarihi 4-5 şubat 2017 tarihinde Sakarya Üniversitesinde kampüsün de gerçekleşticektir.

güvenli bilgi formu hazırlıyıcı yüksek maaş
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım