150 bin dolara 39 kişiyi katletti

Polis, Silivri’de yaptığı operasyonda 150 bin dolar ele geçirdi. Paranın saldırı karşılığı teröriste verilecek para olduğu belirlenirken, polisin sıkı takibi nedeniyle ulaştırılamadığı tespit edildi.

150 bin dolara 39 kişiyi katletti
150 bin dolara 39 kişiyi katletti Harun Güçlü
Bu içerik 376 kez okundu.
Reklam

Polis ekiplerinin Silivri de yaptığı operasyonlarda 150 bin dolar ele geçirdiler. Paranın saldırı karşılığında teröriste verilecek para olduğu tespit edildi.

Emniyetin bilgilerine göre saldırgan terör saldırısını üstlenen DEAŞ eylem tarzına uymayan bir biçimde saldırıyı İdeolojik sebeplerle değil maddi yönden gerçekleştirdi.

Ortaköy saldırısının arka planda gizli servis rolünü belirginleştirdiği tahmin ediliyor. Saldırıyla ilgili olarak gözaltına alınan B.A., ifadesinde suçlu Ebu Muhammed Horasani adlı kişinin karısı F.A., 2 Ocak 2017 günü saat 03.00 sıralarında Esenyurttan alarak Pendikte ki evine getirdiğini söyledi.

Operasyonda bir kişi yakalandı. Terörist gözaltın da bulunan şahısa 2 Ocak 2017 günü 23.30 sıralarında konum attığı bilgisi alındı. Adrese yapılan aramada ise teröristin eşi F.A., iki bayan ve iki çocuk yakalandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
Diyabetik ayak: ağrı hissi kaybı ağırlaştırmanın başlangıcıdır
Diyabetik ayak: ağrı hissi kaybı ağırlaştırmanın başlangıcıdır