5 milyon 270 bin liralık dava

İzmir'de, 49'u muvazzaf asker toplam 357 sanığın yargılanıp hepsinin beraat ettiği, kamuoyunda 'askeri casusluk' olarak bilinen gizli bilgi ve belge bulundurma davasının iki numaralı sanığı Narin Korkmaz, avukatı Muzaffer Sevgi Sakarya aracılığıyla, 5 milyon 270 bin lira maddi ve manevi tazminat istemiyle, Maliye Hazinesine karşı dava açtı.

5 milyon 270 bin liralık dava
5 milyon 270 bin liralık dava Harun Güçlü
Bu içerik 496 kez okundu.
Reklam

İzmir’de 49’u muvazzaf asker toplamda 350 sanığın yargılanarak beraat ettikleri kamu oyunda askeri casusluk olarak bilinen gizli bilgi ve belge durumunda davanın 2 numaralı sanığı Narin Korkmaz avukatı aracılığıyla 5 milyon 270 bin lira maddi ve manevi tazminat davası açtı.

İzmir Emniyet Müdürlüğüne 10 Ağustos 2010 tarihinde gönderilen postada üniversitesi öğrencisi genç kızları kandırarak zengin kişilere para karşılığında pazarlayan bir çete olduğu iddia edildi.

Cumhuriyet savcısı Zafer Kılınç’ın talimatıyla kaçakçılık ve organize suçlar mücadele Müdürlüğü Çete lideri olmakla suçlanan Bilgin Özkaynak ve Narin Korkmazı , yabancı uyruklu kişileri de takibe aldı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım