Kütahya Belediyesi hayvan barınağında korkunç iddia!

Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Belediye Sokak Hayvanları Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezindeki, aç kalan köpeklerin birbirini yediği iddialarıyla ilgili soruşturma başlatıldığını bildirdi.

Kütahya Belediyesi hayvan barınağında korkunç iddia!
Kütahya Belediyesi hayvan barınağında korkunç iddia! Harun Güçlü
Bu içerik 609 kez okundu.
Reklam

Kütahya’da Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Belediye sokaktaki köpeklerin birbirlerini yediklerini söyleyerek ilgili soruşturmaların başlattığını duyurdu.

 

Saraçoğlu, Kütahya-Eskişehir kara yolu yakınlarında hayvan bakımevinde, Kütahya doğa ile hayvan sevenlerin derneği olan Başkanın Sunay Birsen ve dernek üyelerinin de beraber olacağını ve birlikte inceleme yapacaklarını söylediler.

 

Aç kalan köpekler birbirlerini yediklerini iddia eden sosyal medyaya koyduğu görüntülerle sonrasında belediye olarak soruşturmalar yaptıklarını söylediler.

 

Saraçoğlu, gazetecilere söylediği cümlelerde insanlara olan duyarlılığından dolayı teşekkür etti. Yaşanan bu olaydan sonra büyük üzüldüğünü söyleyerek şunları söyledi;

 

Bundan sonra bunun gibi bir sıkıntı ile karşılaşmamak için çalışmaların ve düzenlemelerin devam edeceğine dair yemin ediyorum dedi.

kütahya hayvan barınağı facia rezillik
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım