18 Yaşındaki Genç LYS Nedeni İle İntihar Etti

Öğrenciler YGS ve LYS gibi birçok sınava giriyor ve bu sınavları tek çıkış yolu tek çare gibi görerek sınava hazırlanıyorlar ve bazen sınav sisteminde yaşanan değişiklikler ve farklılıklar nedeni ile sınavlardan oldukça farklı sonuçlar alabiliyorlar . Bu durumda birçok öğrenci ailesi ile ilgili problemler yaşıyor bir sonraki seneye hazırlanarak ailesi ile ilgili problemler yaşarken bazı öğrenciler bu durumu kaldıramıyor ve 18 yaşındaki Mehmet Turan Güven'de bu durumu kendine yediremeyen ve kaldıramayanlardan olarak canına kıydı .

18 Yaşındaki Genç LYS Nedeni İle İntihar Etti
18 Yaşındaki Genç LYS Nedeni İle İntihar Etti Harun Güçlü
Bu içerik 646 kez okundu.
Reklam

18 Yaşındaki Genç LYS Nedeni İle İntihar Etti

 

Öğrenciler YGS ve LYS gibi birçok sınava giriyor ve bu sınavları tek çıkış yolu tek çare gibi görerek sınava hazırlanıyorlar ve bazen sınav sisteminde yaşanan değişiklikler ve farklılıklar nedeni ile sınavlardan oldukça farklı sonuçlar alabiliyorlar  . Bu durumda birçok öğrenci ailesi ile ilgili problemler yaşıyor bir sonraki seneye hazırlanarak ailesi ile ilgili problemler yaşarken bazı öğrenciler bu durumu kaldıramıyor ve 18 yaşındaki Mehmet Turan Güven'de bu durumu kendine yediremeyen ve kaldıramayanlardan olarak canına kıydı .

YGS sınavından başarılı olarak çıkan 18 yaşındaki Mehmet Turan Güven bir sonraki ve daha önemli olan LYS sınavı için hazırlanmaya başladı ve sınava  giren 18 yaşındaki Mehmet Turan Güven sınav sonucunu bir ay sonrası öğrendiğinde sonuç hüsran oldu ve düşük bir puan alarak iyi bölümler elde edemeyen 18 yaşındaki Mehmet Turan Güven daha fazla dayanamadı  ve durumu ailesine anlattıktan sonra biraz ailesi tarafından baskı görmüş olmalı ki bu durumda evden gizlice aldığı silah ile bahçeye çıkan 18 yaşındaki Mehmet Turan Güven ardından silahı başına dayadı ve ateş etti . 

Bahçeden gelen silah sesi üzerine ailesi hemen olay yerine koştu ve gerekli ilgili yerlere haber verdi. Olay ise Bursa Gemlik  Küçükkumlu Mahallesi içerisinde gerçekleşti .

Bursa Savcılığı ise durumun sadece intihar olduğundan şüphelendi ve Adli Tıp raporu isteyerek teyit etmek istedi . 

18 Yaşındaki Genç LYS Nedeni İle İntihar Etti lys sonucu kötü geldi intihar etti
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım