Ön Ödemeli Kartlar İle Keyifli Alışveriş

Ön Ödemeli Kartlar İle Keyifli Alışveriş
Ön Ödemeli Kartlar İle Keyifli Alışveriş
Bu içerik 671 kez okundu.
Reklam

Türkiye’de gittikçe yaygınlaşan internet üzerinden alışverişlerde kullanılan ön ödemeli kartlar güvenli açısından pek çok avantaj içermektedir. Fırsat sitelerinden alışveriş yaparken kullanabileceğiniz sanal kartlar ile siz de kaliteli ürünlere ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

·         Aylık ücret,

·         Aktivasyon ücret,

·         Kart ücreti,

·         Nakit çekme ücreti,

·         Fatura ödeme ücreti gibi gereksiz kesintilerden kurtulacağınız ürünlere www.sanalkartlar.com üzerinden sahip olabilirsiniz.

Web sitesi ya da mobil uygulamalar üzerinden yükleme işlemi yapabileceğiniz kartlardaki bakiyeyi anlaşmalı banka ATM’lerinden de çekebilirsiniz. Kartlı alışverişlerde kullandığınız şifreyi kredi kartında olduğu gibi 3.şahıslara karşı koruma altına almanız gerekmektedir. Kartınız üzerinden yüksek bakiye tutmak yerine ihtiyacınız olduğunda yükleme yapmak güvenli alışveriş seçeneğinde de devreye girmesini sağlayacaktır. Kaybetme ve çalınma derdine son veren sanal kartlar arasında Paykasa kullanımı her geçen gün artmaktadır. Direk banka hesabına ihtiyaç duymadan sahip olacağınız bu kart ile online ve fiziksel alışverişler yapabilirsiniz. Kart sahibi olmak istediğiniz zaman sanalkartlar.com ’a girebilir veya danışma hattı üzerinden hizmet alabilirsiniz. Alt ve üst limitlerini kendinizin belirleyeceği kart ile yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde kafanız rahat edebilir.

Ön ödemeli olarak kullanabileceğiniz Paywik kredi kartı ile ödeme yapmanız durumunda istediğiniz gibi alışveriş yapmanıza olanak sağlayacaktır. Gerçekte var olmayan ancak fiziksel olarak kredi kartı hesabınıza bağlı olan ön ödemeli kartlar ile internet alışverişlerinde kendini rahat hissetmeyen kişiler de gönül rahatlığı ile hizmet alabilirler. Sanal kart oluşturma süreci herhangi bir ücrete tabi değildir. Sunulan farklı limitler üzerinden ilk etapta istediğinizi seçebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz. Siz de Otopay sahibi olmak istiyorsanız online olarak başvurunuzu hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Yurtdışında uzun zamandır kullanılan sistem ülkemizde de pek çok müşteri ile buluşmuştur. Sanal kartlarda sadece alışveriş esnasında yeterli limitiniz olması işlemi tamamlayabilmeniz için yeterli bir seçenek olacaktır.

·         Sanal Kartlar ve Güvenlik Önlemleri

Sanal kartlar her zaman için kredi kartlarına oranla daha güvenlidir. Fiziksel bir kart olmaması kartın çalınması ya da kaybolması gibi risklerin de ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Limiti sadece sizin tarafınızdan belirlenebilecek karta sadece ihtiyaç halinde para yükleyebilirsiniz. Limit aşımı gibi bir sorun yaşamayacağınız gibi bu nedenle ekstra para ödemek zorunda da kalmayacaksınız. Cashixir karta sahip olduğunuzda tavsiye edilen uygulama şekli kartın limitinin kullanılmadığı sürelerde 0 olarak tutulması olacaktır. 3D güvenlik önlemleri ile sahip olacağınız kartta da alışveriş esnasında belirlediğiniz şifrenin kullanılması istenecektir. Kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde tüm bilgilerinizi ilgili siteye kaptırmış olacağınızı ve buradan da kişisel bilgilerinizin pek çok farklı alanda kullanılabileceğini asla unutmayın. Yıllık kart ücretinin de bulunmadığı sanal kartlar avantajlı alışverişler yapmanıza olanak sağlayacaktır.

·         Asıl amacı güvenlik olan bu kartlar ile

·         Kredi kartı bilgileriniz ve

·         Kişisel bilgileriniz koruma altına alınır.

Sanal kartın 16 haneli kodu ve güvenlik numarasının asıl kart bilgilerinden farklı olması güvenliğiniz üzerindeki en temel nokta olacaktır. Limitinizi istediğiniz an 0’layabilir istediğiniz anda istediğiniz kadar bakiye yükleyebilirsiniz.

Astropay Kart ile sanal kartınıza yüklediğiniz rakamı kullanamayacağınıza karar verdiğinizde ise kartınızı bozdurabilirsiniz. Bozdurma işlemini gerçekleştirdikten sonra istediğiniz zaman yeniden yükleme yapabilir ve kendi bütçenizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Günün her saati destek hattı ile iletişime geçebilir ve hem sormak istedikleriniz hakkında bilgi edinebilir hem de karınıza yükleme veya bozdurma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz sizin yanınızda dursun siz alışverişinize sanal kart ile devam edin. Sanalkartlar.com üzerinden istediğiniz kart türünü seçebilir ve hizmet satın almaya başlayabilirsiniz. 

Astropay kart
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım