Oyunlarda Pvp Serverler

Oyunlarda Pvp Serverler

Oyunlarda Pvp Serverler
Oyunlarda Pvp Serverler Harun Güçlü
Bu içerik 1573 kez okundu.
Reklam

Popüler olan ve online olarak oynanan internet oyunlarında zamanla sıkılma yaşanır . Sürekli olarak aynı şeyleri tekrar etmekten öte olan bir sıkıcı durum ise yaşanan gelişmeyi çok yavaş olarak yaşamak olacaktır . Her online oyun oyuncusu iyi bilir ki seviye ne kadar yükselirse bir sonraki seviyeye geçmek de o kadar zor olacağından dolayı her seviyede zorluklar artacaktır . Pvp serverler ise bu durumu çok farklı bir boyuta taşıyarak oyuncuların oyunları sıkılmadan oynamasına yardımcı oluyor . İnternet üzerinde hazırlanan pvp serverler tanıtım sitelerine verilerek buradan oyuncuların kullanımına sunuluyor . Pvp serverler her zaman her oyun için vardır denilemez ancak popüler bir online oyun için pvp serverler kesinlikle vardır diyebiliriz .

Tanıtım sitelerinde kesin olarak bulabileceğiniz pvp serverlere sahip oyunlar :’’ Metin2 pvp serverler, Counter Strike , Silkroad ve Knight . ‘’ için hazırlanmış olan yüzlerce pvp server bulabilirsiniz ki hepsinde aynı işlev yoktur .

Örnek verecek olursak metin2  için ilk zamanlar açılan pvp serverler oyunun tamamen kolaylaştırılması yönündeyken şimdi birçok kategoriye ayrılıp emek , zor , orta ,editsiz , editli ve hileli gibi farklı kategorilere ayrılarak oyuncuların isteklerine göre şekillenmiştir . Yani zamanla pvp serverler asıl amaçlarından sapmıştır ancak bu iyi yönlü bir sapma olup tamamen oyuncuları düşünerek yapıldığından dolayı pvp serverler ile oyuncular uzun süredir bağlantılı halde kaldılar .

Tanıtım siteleri ise pvp serverleri yayınlayarak oyunculara daha da yardımcı olup pvp serverlerin bulunmasını kolaylaştırmıştır . Yukarıdaki verilen adrese tıklayarak pvp serverlere  ulaşabilirsiniz . Yukarıda bahsettiğimiz ve çok daha fazlası olan pvp serverlere tek bir adresten ulaşacaksınız . Farklı oyunları da deneme şansı bularak  yeni oyunlar ile tanışabiliyor .

Tanıtım sitelerinde tanıtılan her pvp server için ayrı bir sayfa açılarak pvp serverin içerisinde neler var neler yok bazen görüntüler bazen de yazılar ile desteklenerek oyunculara oyunu indirmeden bir fikir sahibi olmalarına neden oluyor . Oyuncular da yazılan özelliklere bakarak pvp serverler arasından tercihlerini yapıyor . 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım