Küçükoğlu Makina Şirketi

Küçükoğlu Makina Şirketi

Küçükoğlu Makina Şirketi
Küçükoğlu Makina Şirketi Harun Güçlü
Bu içerik 2197 kez okundu.
Reklam

Küçükoğlu Makina şirketi kurulduğu 1997 yılından itibaren, içinde olduğu hafif inşaat malzemeleri sektöründe AR-GE çalışmalarıyla ürün çeşitliliği ve kalitesiyle lider durumdadır. Ülkemizde İstanbul, Osmaniye ve İzmir bölge müdürlükleri bulunan Küçükoğlu Makine Şirketi yurt çapında 2 bayisi ile ürün satışı ve hizmeti vermektedir. İnşaat sektöründe kullanılan perdah makinası şantiyelerde beton zemin üzerinde cilalama ve temizleme işlerini yapmaktadır. Perdah makinesi geniş yüzeyi sayesinde işleri kısa sürede bitirebilmektedir. Zeminler perdahlandığı esnada vibrasyonlu mastar makinesi; dağıtma, sıkıştırma ve sıyırma işlemlerinin üçünü aynı zamanda yapabilmektedir. Küçükoğlu Makina şirketinde inşaat makineleri kullanımı açısından kolaylık sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır.

Genel olarak toprak veya sıcak asfalt zeminlerin sıkıştırılması işlemi için kompaktör makinası bulunur. Titreşim ve basınç uygulayarak zemini sıkıştırır. Gelişen günümüz teknolojisiyle zeminler istenilen çapta ve derinlikte asfalt kesme makinesi ile zorlanmadan kesilebilmektedir.

Zemini düzeltmek ve parlatmak için kullanılan perdah makinesi, diğer inşaat makineleri gibi kullanımı kolay şekilde kullanıcıya sunulmaktadır. Asfalt veya beton kesmek için kullanılan asfalt kesme makinesi de diğerleri gibi kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde müşteri karşısına çıkmaktadır. Asfalt kesme makinesi, uygun olan her türlü beton ve asfalt zeminde istenilen ebat ve şekillerde kesme işlemini sağlayabilmektedir.

 

İnşaat alanında sıkıştırılacak malzemenin cinsine ve dolgunun kalınlığına göre uygun olan kompaktör makinesi seçilmelidir. Aksi takdirde istenilen sonuç alınamayabilir. Küçükoğlu Makina’da her işleme uygun kompaktör makineleri bulunmaktadır. Asfalt ve beton zeminde kullanılmak üzere tasarlanan vibrasyonlu mastar makinesi kullanımı kolay olmasına karşın yinede bu konuda bilgili kişiler tarafından kullanılmalıdır. İnşaat sektöründe ve kullanılan inşaat makineleri tarafından birçok iş kazası meydana gelmektedir. http://www.kucukoglumakine.com.tr/ , inşaat makineleri kişilerin kullanımına uygun, anlaşılabilir makinelerdir. Güvenliği son derce detaylı incelenmiş, ayrıca kalite belgeleriyle de müşteri güvenini sağlamaktadır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım