Geciktirici Spreyler

Geciktirici Spreyler

Geciktirici Spreyler
Geciktirici Spreyler Harun Güçlü
Bu içerik 2053 kez okundu.
Reklam

 

Gün geçmiyor ki geciktirici sprey markalarına bir yenisi daha eklenmesin. Şuanda dünya genelinde resmi olarak üretimi gerçekleştirilen 7.300 adet farklı isimlerde geciktirici spreyler bulunmaktadır. Bu ürünlerin bazılarından kullanıcılar çok güzel etkiler görürken, bazıları ise tamamen para kazanmak amacı ile üretilen etkisiz geciktiricilerdir.

İnsanların genlerinde bulunan alışkanlıklarını terk edememe durumundan dolayı, etkisinden memnun kalınan ürünler bir ömür boyu kullanılmaktadır. Geciktirici spreylerde de bu durum söz konusudur. Örnek vermemiz gerekirse Almanya’da 1970 yılında üretimine başlanılan Delay 48000 isimli geciktirici sprey fabrikası 46 yıldır ara vermeden üretimine devam etmeyi başarmıştır. Bugüne kadar üretilen milyonlarca geciktiriciyi kullanan erkekler üründen memnunlar ki hala bu ürünü tercih etmeyi seçiyorlar ve fabrika da üretimine aralıksız devam edebiliyor.

Delay 48000

Delay 48000 geciktirici spreyin üzerinde köpek balığı logosu bulunmaktadır ve bu logodan dolayı da halk arasında köpek balıklı geciktirici sprey olarak da adlandırılmaktadır. Kullanıcılarının yorumları bazı internet sayfalarında paylaşılıyor ve rakiplerine göre ürünün benzersiz olduğunu bu yorumlardan hemen anlayabiliyoruz.

Ulaşılabilirlik konusunda da sektör deneyimini gösteren Delay 48000, bir çok eczane ve online cinsel sağlık mağazasında satılıyor. Fiyatı standart olan spreyin 1 kutusu 49 TL’ye alıcılarına ulaşırken, 2 kutu geciktirici 79 TL ve 3 kutu geciktirici sprey fiyatı ise sadece 99 TL’den müşterilerine ücretsiz kargo ile teslim ediliyor.

Geciktirici Sprey Siparişi

Cinsel sağlık mağazalarında veya bir çok eczanede satışta olan geciktirici sprey siparişi vermek isteyen erkekler, çekincelerinden dolayı bu tarz pazarlama yapan yerlere gidemiyorlar. Türk erkeklerinin bu yapısını çok iyi bilen Delay 48000 firması da Türkiye’ye özel olarak internet üzerinden satış sitesi kurmuştur.

 

Bu ürünü online olarak sipariş vermek isteyen erkekler http://www.geciktiricispreyci.com/kullanimi.php adresinden ürünün kullanımı hakkında detaylı olarak bilgi edindikten sonra aynı site üzerinden sipariş kayıtlarını da verebilirler. Ayrıca firma ara ara kampanyalar düzenleyerek müşterilerine hediyeler göndermektedir. 2016 yılında yer alan kampanyaya göre 3 kutu geciktirici sprey siparişi veren erkeklere özel olarak 89 TL değerindeki penis büyütücü kremi de hediye olarak kargo ile göndermektedir. Bu mükemmel kampanyayı kaçırmamanızı diliyor ve herkese sağlıklı, uzun süren geceler diliyorum.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım